x
-%20
Derma E Psorzema Creme Pullanma Kaşıntı İritasyon Ve Kuruluk Kremi

Derma E Psorzema Creme Pullanma Kaşıntı İritasyon Ve Kuruluk Kremi

Daha fazla Derma E ürünü
Barkod: 030985087000
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
131,00 TL
104,80 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Derma E
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 113 ml
Güncelleme Tarihi : 18.02.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Ciltte oluşan kuruluklar kaşıntı ve pul pul dökülmelere neden olabilir. Kuruluğun ileri boyutta olması ise cilt üzerinde yarık görüntülerine ve egzama rahatsızlığına neden olabilir. Hatta oluşan bu yarıklar cilt üzerinde enfeksiyonlara ve iltihaplanmalara yol açabilir. Krem sözkonusu rahatsızlık ve irritasyonları gidererek rahatlamaya yardımcı olur. Cildin pürüzsüz görünümüne destek olur.
Derma E Psorzema Creme
Cildin nem ihtiyacının tam olarak karşılanmaması pullanma , kaşıntı ve derinin tahriş olmasından kaynaklanan iritasyona neden olur.
Cilt kuruluğunun başlıca nedenleri ise uykusuzluk, mevsimsel döngüler, çok sıcak ya da soğuk havada bulunmak , güneşe maruz kalmak , çok sık banyo yapmak, sigara kullanımı, düzenli beslenmemek , kimyasalların cilde temas etmesi ve stres olarak sayılabilir. Eğer cilt kuruluğu daha da ileri bir boyuttaysa egzamaya dönüşmüş olabilir ve bu türden deri hastalıkları ciltte sertleşme ve çatlamaya neden olur.
Derma E Psorzema Creme Özellikleri
Ciltte oluşan bu yarıklar ise cildi mikroplara karşı savunmasız hale getirdiğinden enfeksiyona ve iltihaplanmaya neden olabilir. Bunun dışında az su tüketimi ve bazı vitaminlerin eksikliği de kuruluğa neden olmaktadır. Derma E Psorzerma Krem, yalnızca cilt kuruluğunu gidermek için değil, sedef ve egzamadan kaynaklanan şikayetlerin giderilmesine yardımcı olmak için de geliştirilmiş bir üründür.
  • Ürün bileşiminde bulunan papatya cildi yatıştırıcı bir etkiye sahiptir ve kuruluktan kaynaklanan kaşıntıyı aza indirmeye yardımcı olur.
  • Akne, sedef gibi cilt hastalıklarının giderilmesini sağlayan dulavrat otu ise, sivilcelere karşı etkilidir. Aynı zamanda cildin elastikiyetini arttıkmaya yardımcı olan dulavrat otu, antibakteriyel etkisiyle de enfeksiyon oluşumunu engeller.
  • İçeriğinde A ve E vitamini de bulunan bu ürün lekelerin hafifletilmesi, kolajen üretimini sağlayarak kuruluktan kaynaklanan kırışıklıkların azaltılması gibi etkilere de sahiptir. Özellikle E vitamininin antioksidan etkisi cildi nemlendirerek sağlıklı görünmesine yardımcı olur.
  • Sedef ve egzama gibi problemlere karşı kullanılabilir.
Ürün içeriği : (Steroid, kömür ve katran içermez.) Neem ağacı , Dulavrat otu , Ayı üzümü , Papatya , Vitamin A ve E
Ürün Kullanımı : Üründen az bir miktar alınarak özellikle kuruluk, dökülme ve pullanma oluşan problemli bölgelere sürülür. Belirtiler tekrar ortaya çıktığında uygulama tekrarlanabilir.
Ürün 113 ml dir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.