sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%10
Kargo
Bedava
%10
262,00 TL
235,80 TL
Kargo
Bedava
%40
Kargo
Bedava
%40
287,00 TL
172,20 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
202,00 TL
181,80 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
203,00 TL
182,70 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
262,00 TL
235,80 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
202,00 TL
181,80 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
202,00 TL
181,80 TL
Kargo
Bedava
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Derma E Anti Wrinkle

Her cilt, doğru ve gerektiği şekilde bakım yapıldığında, pürüzsüz ve genç bir yapıya sahip olabilir. Cildin güçlenmesi, nem dengesinin korunması ve temizlenmesi için farklı içeriklere sahip kozmetik ürünler kullanılabilir. Kimi temizleme, kimi toparlama, kimisi ise korumaya yardımcı olan kozmetik ürünleri seçerken cildin en fazla ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip olup olmadığına karar verilmesi gerekir. Derma E Anti Wrinkle markalı cilt bakım ürünleri, günümüzde en fazla karşılaşılan cilt sorunları için bakım ürünleri üretip satışa sunuyor. Siz de cildinizin temizliği ve bakımı için bu ürünlerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Cilt sorunları, cilt yapısına göre değişiklik gösterir. Yağlı ciltlerin genel olarak sorunu, çabuk kirlenme, yağlanma ve bu nedenle ortaya çıkan siyah nokta, sivilcelerdir. Yağlı ciltler için Derma E Anti Wrinkle Scrub cilt temizleyici ürün tercih edilebilir. Cildi ölü hücrelerden arındırıp tazelenmesi ve yenilenmesine olanak tanır. Haftada bir iki kere uygulayarak cilt temizlenebilir. Temizlenen ciltte yer alan gözeneklerin açılması, gözenek içlerinin temizlenmesi ve ardından sıkılaşması için Derma E Anti Wrinkle Toner kullanılabilir. Düzenli uygulama ile yağlı ciltlerdeki nem dengesini sağlayan bu ürün, gözenekleri derinlemesine temizleyerek siyah nokta ve akne oluşumunu büyük ölçüde engeller. Kuru cildin nemlendirilmesi için Derma E Anti Wrinkle Treatment Oil kullanılabilir. Bir parça temiz pamuk üzerine dökülüp cilde uygulanan cilt yağını kuru ciltler için günde 2-3 kere normal ciltler içinse bir kere uygulayabilirsiniz. Kurumaya başlayan ciltte daha fazla kırışıklık olacağı için bu nemlendirici ürün aynı zamanda yaşlanma karşıtı özellik de göstermektedir. Yüzde göz çevresi en hassas bölgedir. Bu bölgede daha yoğun olan kırışıklıkların önlenmesi için Derma E Anti Wrinkle Vitamin A Eye Cream tercih edilebilir. Hassas olan bölgeye göre özel içerikli olan bu kremi cildi tamamen temizledikten sonra parmak uçlarını ile cilde uygulamak gerekir.

Her cilde ve cilt sorununa uygun olarak Derma E Anti Wrinkle markası ürünleri kullanılabilir. Tekli kullanımda da etkili olan bu ürünleri takım şeklinde satın alıp cildinize uygulayarak tam bakım sağlayabilir, daha genç, daha pürüzsüz bir cildin tadını çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı