sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%10
Kargo
Bedava
%10
421,00 TL
378,90 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
287,00 TL
258,30 TL
Kargo
Bedava
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Derma E Age Defying

Yaş ilerledikçe ciltte de bazı değişiklikler meydana gelir. Bu değişiklikler her ciltte farklı yaşlarda ve farklı faktörler nedeni ile ortaya çıksa da çözümleri için kullanılan ürünler benzer içereklere sahiptir. Yaşlanmaya karşı koruyucu ve yaşlanma etkilerini geciktirici özelliği bulunan kozmetik ürünler, daha genç ve daha pürüzsüz bir cilde shaip olmaya yardımcı olur. Yaşlanma karşıtı etkileri en aza indirmek ve cildin yaşlanmasını geciktirmek için Derma E Age Defying ürünleri kullanılabilir. Her cilt yapısına uygun olan bu ürünler ile cildin derinlenmesine temizliğini sağlayıp ardından kırışıklık ve sarkmalara karşı bakım yapılabilir.

Sağlıklı, canlı ve genç bir cilt için ilk dikkat edilmesi gereken nokta, cildin temizliğidir. İster kuru, ister yağlı, ister karma cilt olsun, tüm cilt tipleri çevre kirliliğinden, gün içinde maruz kalınan toz, sigara dumanı gibi etkenlerden olumsuz yönde etkilenir. Cildin doğal yapısında bulunan savunma mekanizması, yoğun şekilde maruz kalınan bu kirlilikler ile tek başına mücadele edemez. Bu nedenle cildin tamamı ile temizlenmesi için özel cilt temizleyici peelinglerden destek alınmalıdır. Derma E Age Defying Microdermabrasion Scrub Anti Aging Etkili Peeling, gün içinde maruz kalınan bütün toz ve kirlilikten cildin arındırılmasını sağlar. Her cilt tipine uygundur, ancak hassas cilt yapısına sahip olanlar daha dikkatli şekilde kullanmalıdır. Cildi temizleme işlemini soyma şeklinde yapar. Haftada bir ya da iki kere nemli ya da kuru cilt üzerine uygulanır. Yaklaşık 3 dakika kadar masaj yaparak cilde uygulanan peeling, ardından bol su ile durulanmalıdır. Durulama sırasında cilt ölü hücrelerden arındırılarak nazik bir şekilde derinin soyulması gerekir. Oluşmaya başlayan ince kırışıklıklar için son derece etkilidir. Aynı zamanda cildin daha canlı ve daha parlak görünmesine yardımcı olur.

Yaşlanma etkilerinin en çok görüldüğü göz çevresi aynı zamanda yüzün en hassas bölgesidir. Bu nedenle peelingin göz çevresine çok yakın şekilde uygulanmaması gerekir. Göz çevresindeki ince kırışıklıklar için Derma E Age Defying Eye Creme Sıkılaştırıcı İnce Çizgi Ve Kırışıklıkları Azaltan Göz Çevresi bakım ürünü kullanılabilir. Günlük cilt bakımında yer alabilecek özellikte olan bu ürünü günde bir ya da iki kere göz çevresine dikkatli bir şekilde uygulamak yeterli. Derma E Age Defying yaşlanma karşıtı bakım ürünleri ile rahatsızlık duyduğunuz kırışıklık, sarkma ve renksiz ten rengine veda etmek sizin elinizde...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı