sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Dephyto

Dephyto, dermatolojik olarakta bakım sağlayan cilt ürünleriyle saygın bir markadır. "Doğanın güzelliği cildinizde" konsepti ile geliştirdiği ürünlerini geliştirirken bitkisel yağ oranı ile üretmeye başladı. Dephyto, cildi tahriş eden, cilde zarar veren, cilt sağlığını bozan hiçbir maddeyi ürün içeriğinde kullanmamıştır. Aksine cilt sağlığına yararlı olabilecek olan polifenolleri içeren özel bir markadır.

Dephyto'nun özellikle fitoterapi uzmanı olduğunu ifade edebiliriz. Dermatolojik olarak bitkilerle harmanlanan ürünleri tam bir bitkisel reçete sunuyor tüketicilerine. Marka, doğal cilt bakımını kozmetik ürünleri olan marka imajından sıyırarak güzelliği ve cilt sağlığını ön plana çıkaran bir marka olarak piyasaya sunmuştur. Bu noktada içeriğinde kimyasal madde bulunmayan Dephyto, güçlü bir bakım modeli haline gelmiştir. Yani dermatolojik fitoterapi uzmanı denilebilmektedir ona. Dephyto, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarını analiz ederek, onları doğru anlayıp yeni çözüm arayışları geliştirmiştir. Çözümleri ile en çok tercih edilen markalar arsında olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemseyen dev marka tüketicilerinden ürünleri ile tam not almayı da başarmıştır.

Yüz ve vücut bakımında farklı problemlere yönelik olarak geliştirdiği ürünleri ile tercih edilen marka haline gelmiştir. Yüz bakımında; Anti-aging ürünleri, yüz maskeleri, nemlendiriciler, göz kremleri mevcuttur. Bilindiği gibi anti- aging yaşlanma sonucunda ciltte meydana gelebilecek deformasyonları engellemek için kullanılır. Cildi sıkılaştırarak kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Pürüzsüz bir cilt bakımı için kullanılır.

Dephyto Gündüz Kremi bir anti-aging üründür. Krem; sahip olduğu polifenoller ve bitkisel yağlar sayesinde cildin ihtiyacı olan nemi sağlar ve gün boyu nem oranını korur. Ayrıca cildin günlük bakımını yapan krem cilde tazeleyerek serbest radikallere karşı cildi korumaya ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcıdır.

Dephyto Gece Kremi; içeriğindeki yağlarla vitamin ve mineral desteği sağlar. Sistemin güçlenmesine yardımcı olur.

Dephyto Yenileyici Yüz Bakım Kremi; formülündeki bileşenleri ile cilde nem ve parlaklık verir. Ayrıca içeriğindeki polifenollerin toparlayıcı etkisi ile de ciltteki çizgileri azaltmaya yardımcıdır. Cildi sıkılaştırarak elastikiyet kaybını gidermeye yardımcıdır. İçerdiği doğal özleri ile anti-aging özelliği gösterir.

Dephyto Siyah Maske bu noktada fazlasıyla işe yaramaktadır. Evde rahatlıkla uygulanabilen bu ürün cildin ihtiyacı olan mineralleri geri getirerek erken yaşlanma ve kırışıklıklarla mücadelede yardımcı bir ürün olma özelliği göstermektedir.

Dephyto PFT Cream Batık Tüy Kremi, formülündeki bileşenleri ile batık tüylerinin rahat çıkabilmelerini ve traş sonrası oluşan jilet yarıkları, ağda, epilasyon ve lazer epilasyon sistemi ile alınan tüylerin oluşturduğu küçük şişkinliklerin ve kıl dönmelerinin giderilmesine yardımcı olur.

Dephyto Nemlendirici El Kremi, nemlendirme ve cildi koruma işlemini gerçekleştirir. İçeriğinde bulunan mineraller ve E vitamini yaşlanmayı önlemeye yardımcı olur.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.