x
sadsad x
asdasd
-%50
DDF Wrinkle Relax Serum Lokal Çizgi Açıcı Serum 15 ml

DDF Wrinkle Relax Serum Lokal Çizgi Açıcı Serum 15 ml

Daha fazla DDF ürünü
Barkod: 060748000083
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
527,00 TL
263,50 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : DDF
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 18.03.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Verdiği kolajen desteğiyle sıkılaşmaya ve elastikiyete destek olan serumdur. Cildi zamanın önlenemez etkilerinden kurtararak yaşlanmayı geciktirici etkide bulunur. Cilt üzerindeki ince çizgileri, kırışıklıkları ve lekelenmeleri gidererek canlı ve taze bir cilt gelişimine destek olur.

DDF Wrinkle Relax Serum

DDF Wrinkle Relax Serum, kırışıklıkları azaltmaya yardımcı, yenilerinin oluşmasını geciktirici bir formülle üretilmiştir. Yüzde doğal görünümün kaybını engeller. Kolajen yapımını destekler.

Cilde genç ve diri bir görünüm kazandırır. DDF Wrinkle Relax Serum içeriği argireline asetil, magnesium ascorbyl, retinil palmitat, hyaluronate, soya isoflovanlarıyla zenginleştirilmiştir. Cildi rahatlatırken, doğal nem dengesini korur ve yaşlanma etkilerini minimize eder. DDF Wrinkle Relax Serum, diğer yaşlanma karşıtı veya onarıcı nitelikteki ürünler ile birlikte kullanılabilir.


DDF Wrinkle Relax Serum Ürün Kullanımı

DDF Wrinkle Relax Serumun kullanılacağı cilt yüzeyi temizlenir ve kurulanır. Serum parmak ucuyla ince bir tabaka oluşturacak şekilde bölgeye uygulanır. Şemada kas sistemlerinin gösterildiği noktalara masaj yaparak cilde yedirilir. İki ay boyunca sabah akşam uygulama yapılır. İkinci aydan sonra günde bir defa, tercihen sabahları uygulanır. Dudak çevresi ve boyun bölgesinde kullanım için, kazayağı denilen göz kenarı, alın ve kaş ortası gibi mimik kırışıklıklarının en çok görüldüğü bölgelerde etkili olan DDF Wrinkle Relax Serumu botox etkili bir serumdur.

İkinci haftadan itibaren kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma meydana gelir. Kırkbeş ile altmış gün arasında yüzde elliye varan oranda azalma gözlemlenir. DDF Wrinkle Relax Serumunun kullanımında altmışıncı günden itibaren günde bir kez uygulama, sonuçları kalıcı kılmayı sağlar. Ürünün etkinliğinin artması ve kesin sonuçlar alınması için uygulamanın aksatılmadan düzenli olarak yapılması gerekmektedir.


Ürün İçeriği:

  • Argireline Asetil (Kolin salınımını bloke eder)
  • Magnesium Ascorby (C vitamini, antioksidan etkisi vardır)
  • Phosphate (Kollajen oluşumunu destekler)
  • Hyaluronate (Cildi nemlendirir)

Ürün 15 ml'dir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.