x
-%30
DDF Revolve 400X Micro-Polishing System 56 gr

DDF Revolve 400X Micro-Polishing System 56 gr

Daha fazla DDF ürünü
Barkod: 060748005187
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
520,00 TL
364,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : DDF
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : 56 g
Güncelleme Tarihi : 07.12.2016 - Çarşamba
Özet Bilgi : Bütün cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilen temizleyici üründür. Cildin ölü deri kalıntılarından ve kirden etkili bir şekilde temizlenerek arındırılmasına yardımcı olur. Haftada 2 kez farklı günlerde kullanılması önerilmektedir. Yarım çay kaşığı ürün göz çevresi haricinde yüz bölgesine yayılarak düz başlıklı cihazla uygulanır.
DDF Revolve 400X Micro-Polishing

DDF Revolve 400X Micro-Polishing System evde kendi başınıza cildinizi derinlemesine ve kolayca temizleyebileceğiniz bir cilt bakım üründür. Her tür cilt için arındırıcı ve cilde tazelik kazandırıcı bir deneyim yaşatacak bu ürün, ilk kullanımdan itibaren cildinizde gözle görülür bir değişim, yenilenme, tazelenme ve arınma sağlayacaktır.

DDF Revolve 400X Micro-Polishing System sayesinde derinlemesine temizlenen cildiniz sağlıklı bir görünüme kavuşacağı gibi, daha ışıltılı ve pürüzsüz hale gelecektir.


DDF Revolve 400X Micro-Polishing Kullanımı

DDF Revolve 400X Micro-Polishing Systemi kullanmadan önce cildinizi temizleyin ve kurulamayın. Düz başlığı cihaza takın ve yarım tatlı kaşığı ürünü göz çevreniz hariç tüm yüzünüze uygulayın. DDF Revolve ürününü önce düşük hızla çalıştırın. Daha sonra cildin hassasiyet derecesine göre hızı arttırın. Dairesel hareketler uygulayın ve masaj yapın. Temizleyici fırça başlığı çalışn her bölgede ortalama bir dakika kullanılabilir. Kristallerin aktive olması sayesinde ciltte sıcaklık oluşabilir. İşlem bitiminde cildinizi bol su ile yıkayın.

Cihazın başlığını da suyla arındırın ve kurumaya bırakın. Cihazın temizliği de cildinizin temizliği kadar önemlidir. Ciltten arındırılan ölü dokular bakteri üretebileceği için, ikinci kullanımda temiz aparatlar kullanmaya özen göstermelisiniz. Göz, göz çevresi ve saç diplerinde kullanmayın. İşlem bitiminde bol suyla durulayın. Cihazın başlıkları duru suyla arındırılıp temizlenir ve kurumaya bırakılır. Alerji ya da tahriş halinde uygulamayı bırakın. Alerjik reaksiyonlarda doktorunuza başvurun. Haftada ayrı günler olmak üzere iki gün kullanıma uygundur.


Ürün İçeriği:

  • DDF Polishing Crystals
  • 2 oZ
Ürün 56 g dır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.