x
sadsad x
asdasd
-%25
DCL C Scape Time Release Cream 30ml

DCL C Scape Time Release Cream 30ml

Daha fazla DCL ürünü
Barkod: 357486200517
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
281,00 TL
210,75 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : DCL
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 03.01.2018 - Çarşamba
Özet Bilgi : Zamanın yaşlandırıcı etkisini yavaşlatmak için tasarlanmış bir üründür. Cilt üzerindeki kırışıklıkları, ince çizgileri, kurulukları ve renk farklılıklarınının giderilmesine ve cildin genç bir görünüme bürünmesine yardımcı olur. C vitamini ve antioksidan içeriğiyle cilt savunmasına destek verir.


DCL C Scape Time Release Cream 30ml

Anti aging etkili ürün tüm ciltlerde rahatlıkla kullanılır. Maksimum koruma sağlar, bileşimindeki L-Ascorbic Magnesyum Ascorbyl Phosphate ile C vitamini ile, antioksidan korumaya destek olur. Cilt tonunun düzenlenmesine yardım eder, aydınlanmış, sakin görünüme destek olur. DCL C Scape Time Release Cream 30ml, gençleştirici, yenileyici ve yapılandırıcı bakımı destekler. Sağlıklı ve sıkı cilt gelişimi sunar, esnek ve yatışmış cilt görünümü gerçekleştirir. Yıpranmalara neden olmaz ve içerdiği vitaminler sayesinde yaşlılık belirtilerini giderir. Koruma sağlar, yüksek performanslıdır. Cilt ile uyumlu olan ürün tahriş, kızarıklık ve benzer cilt sorunlarına neden olmaz. pH, nem ve yağ dengesini korur.

DCL C Scape Time Release Cream 30ml Özellikleri:

Performansı yüksek olan ürün cilt tonunu düzenler. 3 kat daha etkili anti aging bakıma destek olur. Stabilize edilmiş yıpranmaları engeller, içerisindeki C vitamini ile etkili koruma sağlar, pH, nem ve yağ oranını dengeler. Ciltteki sıkılığı destekler, yaşlanma etkilerini en aza indirir. DCL C Scape Time Release Cream 30ml, gençleştirici, yapılandırıcı ve yenileyici özellikli bir üründür. Hızla emilir, UV ışınlarına karşı da koruma gerçekleştirir. Yüksek performanslı ürün güçlü etkisi iile maksimum korumayı destekler, cilt bakımına yardım eder, uzun süreli korumayı garantiler. Nemli ve sağlıklı cilt gelişimini destekler.

Vücuda Etkisi: Gençleştirici ve yenileyici bakım ürünü nemlendirir, besler ve cilt kusurlarını kapatır. Cildin olumsuz etkilerden korunmasına yardımcı olur. Yenileyici ve yapılandırıcı özelliklidir, yıpranmalara, hasarlara izin vermez. Maksimum koruma sağlar, nem, yağ ve pH dengesini düzenler.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Temiz ve kuru cilde uygun ölçüde uygulanır. Günde bir kez uygulanması yeterlidir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günde 1 kez uygulanır. Ürün 30 ml olarak sunulur.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanmalıdır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.