x
-%25
DCL C Scape Cleanser 237ml

DCL C Scape Cleanser 237ml

Daha fazla DCL ürünü
Barkod: 357486210684
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
177,00 TL
132,75 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : DCL
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : 237 ml
Güncelleme Tarihi : 09.09.2016 - Cuma
Özet Bilgi : Hassas cilt tipleri de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Cildi günün kirinden ve makyaj kalıntılarından hassas bir şekilde arındırarak derinlemesine temizlik sunar. Antioksidan etkisiyle korunmaya yardımcı olur. Cildi ferahlatarak yatıştırır.

DCL C Scape Cleanser 237ml

Hassas olan ciltler için geliştirilmiş olan ürün cildi arındırır, temizler ve hijyen bakımını gerçekleştirir. Kir ve makyajın ciltten atılmasına destek olur. Antioksidan koruma sağlayan ürün cilt tonunu düzenler, yatıştırır, sakinleştirici bakım sunar. Cilt tonundaki düzensizlikleri giderir, cildi yatıştırır, canlandırır. Gözenekleri açar ve biriken her türlü kiri giderir. Dış etkilere en fazla maruz kalan bölge olan yüz için uygun bir üründür. DCL C Scape Cleanser 237ml, ile cilt aynı zamanda beslenir ve nemlendir. Cildin nefes almasını sağlar, sakinleştirir ve korur. Cilt düzensizliklerini yok eder. Gençleştirici etki sunar, yenileyici ve koruyucu bakımı destekler. Cilt ile uyumlu ürün pH ve nem dengesini korur, her türlü olumsuz etkiyi ciltten uzaklaştırır.

DCL C Scape Cleanser 237ml Özellikleri

Hijyen bakımı sağlayan ürün makyaj kalıntılarını yok eder. Hassas ciltlerde rahatlatıcı ve koruyucu bakım imkanı tanır. Cilt tonu düzensizliklerini giderir. Yenileyici ve arındırıcı ürün kısa sürede hızla emilerek etki gösterir. DCL C Scape Cleanser 237ml, yenileyici ve arındırıcı bakım imkanı tanır. Gözenekleri derinden arındırır, kısa sürede gereken desteği sağlar. Cilt ile uyumlu olan ürün sebum oranını dengeler. Besleyici ve nemlendiricidir. Cildi derinden besler, kısa sürede etkili ve pozitif sonuçlar geliştirir. Kullanımı cilde zarar vermez, tahriş, kızarıklık ve benzer sorunlara neden olmaz.

Cilde Etkisi: Etkili bir hijyen ürünüdür. Makyaj ve kirlerin ciltten atılamsını destekler. Hassas cilt bakımı sunan ürün antioksidan koruma sağlar. Cilt tonunu dengeler, düzenleyici etkisi ile nemlendirici bakım aimkan sağlar. Kısa sürede emilir, etki sağlar. Güçlü etkisi sayesinde yenileyici ve yapılandırıcıdır.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Ürünü uygun ölçüde direkt olarak ıslak cilt yüzeyine uygulamak gerekir. Ellerle masaj yapılması sağlanmalıdır. Sonrasında iyice durulama işlemi gerçekleştirilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük kullanıma uygun ürün sabah ve akşam 2 kez kullanılır. 237 ml olarak sunulmaktadır. Not: Sadece harici kullanım içindir. Göz ile teması engellenmelidir ve teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.