x
Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonu 50ml

Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonu 50ml

Daha fazla Daylong ürünü
Barkod: 7612076448254
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
46,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Daylong
Ürün Serisi : Güneş Kremleri
Güncelleme Tarihi : 24.03.2017 - Cuma
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonu hassas yapıdaki ciltler için geliştirilmiştir. Cildinize güneşin zararlı etkilerine karşı uzun süreli koruma sağlar. Cildinizi güneşten korurken nemlendirmenize yardımcı olur.
Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonu 50 ml

Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonu hassas yapısı olan ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından uzun süre korumayı amaçlar. Parfüm ve alkol içermeyen özel formülü sayesinde çocuklarınızda da güvenli bir kullanım sağlar. Cildinizi zararlı ışınlara karşı korurken içeriğinde yer alan E vitamini ve Aloe Vera sayesinde cildinizi nemlendirmenize, bakım yapmanıza yardımcı olur. Cildinize yeterli miktarda uyguladığınız zaman size koruma ve bakım sağlayan bir üründür. Bu yeterli miktarı şu şekilde açıklayabiliriz; yetişkin bir insan vücudu için gerekli miktar yaklaşık 2 mg ya da 6 tatlı kaşığına eşittir. Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonu suda uzun süre vakit geçirseniz de etkisini korur.

Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonu 50 ml Özellikleri

Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonu hassas cilt yapısına sahip olan yetişkinler ve çocuklar için yüksek seviyede koruma sağlar. UVA ve UVB gibi cildinizin üst katmanlarından başlayarak alt katmanlara nüfuz eden, cildinizin erken yaşlanmasına ve güneş yanıklarına neden olan zararlı ışınlardan korunmanıza yardımcı olur. Cildinize koruma sağlarken içeriğinde bulunan E vitamini ve Aloe Vera ile aynı zamanda bakım yapar. Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonu suya, ısıya ve terlemeye karşı dayanıklıdır. Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce ve diğer kozmetik ürünlerden önce uygulanması gereklidir.

Suda uzun süre kaldıktan sonra veya havlu ile vücudunuzu kuruladıktan sonra ürünü tekrar uygulamanız tavsiye edilir. Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonu suya dayanıklı yapısı ve içeriği sayesinde zararlı güneş ışınlarına karşı yüksek dereceli koruma sağlamanıza yardımcı olur.

Vücuda Etkisi: Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonu cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumanıza yardımcı olur. Cildinizi korurken nemlendirir ve bakım yapar.

Uygulanan Bölge: Güneşten etkilenen vücut bölgelerinizde kullanabilirsiniz

Kullanım Şekli: Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonunu güneşe çıkmadan önce uygulamalısınız. Diğer kullandığınız kozmetik ürünlerden önce kullanılmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Daylong Extreme Spf50+ Güneş Losyonu güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce uygulamalısınız. Güneşten korunmaya devam etmek için sudan çıktıktan sonra, terledikten sonra ve havlu ile kurulandıktan sonra ürünü tekrar uygulamalısınız.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.