sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%5
Kargo
Bedava
%5
305,00 TL
289,75 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
152,00 TL
144,40 TL
Kargo
Bedava
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Davines Purifying

Saç problemlerinde en çok karşılaşılan sorunlardan biride kepek sorunudur. Saçlarda oldukça rahatsız edici bir görüntü oluşturan kepek, saç derisindeki hassasiyet nedeniyle derinin dökülmesi ile meydana gelmektedir. Saçın yüzeyinde beliren beyaz toz şeklindeki görüntü kepek sorununuz olduğunun kanıtıdır. Kepek sorunu ile baş etmek çok kolay değildir. Çünkü kepeğin saçınızı istila etmesinin birçok nedeni vardır. Bunların nedenini bilmek, saç sağlığınız açısından yararlıdır. Kepeğin saçınızı terk etmesi için, uygun saç bakım ürünleri kullanmakta oldukça akıllıca olacaktır. Kepek giderici ürün tavsiyesi olarak önereceğimiz Davines Purifying Shampoo Kepeğe Karşı Şampuan 250ml ürünü çok ideal bir seçim olacaktır.
Doğal bir içeriğe sahip olan şampuanın içeriğindeki Karahindiba bitkisi saç diplerinden başlayarak saça etki eden kepeği bertaraf eder. Stres durumundan oluşan kepeğe karşıda yatıştırıcı bir etkisi olan şampuan düzenli kullanımda saç kepeğine son verir.
Bunun yanı sıra Davines Purifying Gel Kepeğe Karşı Bakım Jeli 150 ml ise saç kepeği için olumlu sonuç veren bir üründür. Aşırı kepeklenmede ürüne ara vermeden 3 hafta haftada bir kere kullanmak kepeğin hızlı bir şekilde yok edilmesinde etken olacaktır. Kepekte azalma olduğunda ürünü 15 günde bir rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sosyal anlamda da kepek sorunu çok dikkat çektiğinden saç kepeğinden kurtulmak için doğru ürünler tercih etmek gerekir. Davines Purifying kepek serisi düzenli kullanıldığında etkisini çabuk hissedeceğiniz saç bakım ürünleridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı