sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%5
Kargo
Bedava
%5
190,00 TL
180,50 TL
Kargo
Bedava
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Davines OI

Saçlarımızın sağlıklı bir görünüm kazanması ve uzayabilmesi için saç bakımının oldukça önemi vardır. Saç bakımı için illaki de kuaförlere gidip gereksiz paralar harcamaya gerek yoktur. Kaliteli bir saç bakım ürünü alarak kendi bakımınızı kendiniz çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Saçın kalitesini arttıran doğru ürünler sayesinde saç daha canlı ve sağlıklı bir görüntüye kavuşması mümkündür. Birde kullandığımız ürünlerin kimyasal içerikte olmaması büyük önem taşır. Davines OI/Shampoo Tüm Saç Tipleri İçin Sülfatsız Bakım Şampuanı 1000 ml saç bakımı yapabileceğiniz eşsiz bir bakım ürünüdür. İçeriğinde bulunan Roucou yağı sayesinde saçınızı besleyerek mükemmel bir bakım sağlar.
Davines markası saç bakım ürünleri ile saçlara kusursuz bir hacim ve canlılık veriyor. Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri İçin Bakım İksiri 135 ml adeta saçlarınızda mucizeler yaratacak cinsten bir üründür. Tüm saçlara uygun olarak üretilmiş çok kullanışlı bir üründür. Saçlarda oluşan elektriklenme ve kabarık görüntülerin giderilmesinde etkilidir. Saç yumuşacık bir görüntü verir.
Davines OI/Conditioner Tüm Saç Tipleri İçin Bakım Kremi 1000 ml ise saçlarınızı şampuan ile arındırdıktan sonra uygulayabileceğiniz bir üründür. Saçlarınızın onarılmasında ve saç problemlerinizin giderilmesinde etkili bir formüle sahiptir. Yıpranan saçların onarılması zaman ve sabır gerektirir. Elbette ki saçlarınızın etkili bir görünüm kazanabilmesi ürünlerin düzenli kullanılmasına bağlıdır. Ancak ilk kullanımdan itibaren olumlu sonuçların etkisini saçlarınızda hissedebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı