sadsad x
asdasd

Davines Nourishing

Sıralama seçin
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Davines Nourishing

Sağlıklı ve canlı saçlara sahip olabilmek için saçlarımıza gereken ilgiyi göstermemiz gerekir. Özellikle yoğun olarak saçlarda oluşan kuruluk saçlarımızın cansız ve kötü görünmesine neden olur. Saç kuruluğunun en büyük nedenleri arasında saça şekil veren ürünlerin saçı ısıya maruz bırakmasıdır. Isı yoğunluğu saçın en büyük düşmanı olarak görülmelidir. Bu yüzden düşük ayarlı şekillendiriciler tercih edilmelidir. Saç kuruluğu saç derisinin kaşınmasına, saçın kırılıp kopmasına neden olur. Bu yüzden saç kuruluğunu önleyici saç bakım ürünlerinin kullanılması oldukça yerinde bir seçenek olacaktır. Davines markası saç konusunda uzman olmuş lider ürünlerden biridir. Saçınızdaki kuruluktan şikâyetçi iseniz Davines Nourishing Shampoo Yıpranmış Kuru Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan 250 ml oldukça yararlı olacaktır.
Bu şampuan saçınıza derinlemesine bakım sağlarken saç sorunlarınızın çözülmesinde yararlı olacaktır. Davines Nourishing serisinde saç kurumasına karşı olumlu etki sağlayacak birçok saç bakım ürünü bulunmaktadır. Bunlardan biride Davines Nourishing Hair Royal Jelly Superactive Yıpranmış Kuru Saç Serumu 6x8 ml sayesinde saçlarınız ihtiyacı olan neme kavuşarak saçlarınıza canlılık verir. Bu ürün saç diplerine masaj yaparak uygulanmalıdır.
Bunun yanı sıra saç için çok önemli olan Keratin saçın sağlıklı uzaması ve canlanmasında etkilidir. Davines Nourishing Restructuring Miracle Keratin Yükleme Serumu 1000 ml ile canlarınıza adeta mucize bir bakım sağlıyor. Her saç tipine uygun olan Keratin yükleme ürünü saçlarınızın onarılmasında büyük katkı sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı