sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Davines Nounou

Saç bakımı, saçların güçlü ve sağlıklı olabilmesi adına yapılan uygulamalardır. Saçımız birçok etkene bağlı olarak yıpranır ve canlılığını kaybeder. Saç bakımını kendimiz çok rahat bir şekilde sağlayabiliriz. Özellikle bugün saç bakımında geliştirilen ürünler sayesinde saçlarımızı beslemek ve korumak mümkündür. Davines markası tarafından üretilen Nounou serisi saç besleyici ve koruyucu olarak saçlarınıza sağlık ve canlılık katar. Davines Nounou Shampoo Besleyici Ve Koruyucu Bakım Şampuanı 250 ml saçların onarılmasında etkili bir üründür. Özellikle kimyasal işlem görmüş saçların toparlanmasında ideal bir seçim olacaktır. Saçların ihtiyacı olan Ph dengesi koruyarak saçlara canlı hava kazandırır.
Davines Nounou Hair Mask Besleyici Ve Koruyucu Bakım Maskesi 250 ml ise saçlarınıza besleyerek çok kolayca bakım yapmanıza yardımcı olur. Oldukça güçlü bir uygulama olduğundan saçlarınız ekstra bir bakıma ihtiyaç duymayacaktır. Bu yüzden şampuan kullanımından hemen sonra maskeyi uygulayabilirsiniz. Hem saç derisine hem de saça bakım sağlayacağından tam bir koruma sağlar.
Markanın bakım kremi de mevcuttur. Davines Nounou Conditioner Besleyici Ve Koruyucu Bakım Kremi 1000 ml saçlarınızın yumuşacık ve pırıl pırıl parlamasında etkili olacaktır. Saçınızı kirden arındırdıktan sonra saç uçlarına ve diplerine nazikçe uygulayın. 5 dakika saçınızda beklettikten sonra bol su ile saç kremi durulanmalıdır. Saçınızın sağlıklı ve canlı olmasını istiyorsanız saç besleyici ürünlerden destek alınması gerekir. Düzenli kullanımlarda saç kısa zaman içerisinde güçlü ve hacimli olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı