x
-%20
Davines Mınu Haır Mask Boyalı Saçlar İçin Koruyucu Saç Maskesi 1000ml

Davines Mınu Haır Mask Boyalı Saçlar İçin Koruyucu Saç Maskesi 1000ml

Daha fazla Davines ürünü
Barkod: 8004608242642
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
425,00 TL
340,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Davines
Ürün Serisi : Saç Maskeleri
Boyut : 1000 ml
Güncelleme Tarihi : 17.12.2016 - Cumartesi
Özet Bilgi : Vücudumuzun en çok bakım desteğine ihtiyaç duyan bölgesi saçlarımızdır. Yeterli bakımı almayan saçlar yıpranır, kırılır ve kopma-dökülmelere açık hale gelir. Özellikle işlem gören saçlara gereken bakım takviyesi yapılmazsa saçalr canlılığını ve parlaklığını yitirir. Davines'in bu maskesi boyalı saçlar için bir koruma kalkanı oluşturur. Yıpranan saçı besleyerek onarır, doğal bir ışıltı kazandırır.
Davines Minu Hair Mask Boyalı Saçlar İçin Koruyucu Saç Maskesi 1000ml

Saçın normalden daha fazla yoğun bakıma ve besine ihtiyacı oluşur. Etkili ve doğru bakımlarla mükemmel saçlara ulaşmak imkansız değildir.Herkesin istediği bakımlı , sağlıklı ve canlı saçlara sahip olmaktır.Boyama işleminin ardından özellikle saç üzerinde bir takım doğal öz kaybı yaşanır.Bunların önüne geçmek ve saçların sağlıklı bir görüntüye kavuşması açısından Davines Ailesi'nden olan Boyalı Saçlar İçin  Koruyucu Saç Maskesi oluşturulmuştur.
Maskenin , doğal özleri sayesinde saç tellerine tek tek nüfuz ederek hızlı bir etki sunar.Özellikle özel formülü ile saçın yumuşak olmasını sağlarken ayrıca ilk gün ki güzellik sunar. Zaman içerisinde saç üzerindeki boyanın akması neticesinde , saç yıpranmış ve bakımsız görünür. Bunu ortadan kaldırmak için içeriğindeki renk sabitleyici olan Polifenoller devreye girerek , boyanın daha uzun süre kalıcı olmasına yardım eder.
Özel olarak Salina Caper Tomurcuğu Özleri bakım maskesi içerisinde yerini almıştır.Bu özel ve doğal özler, özel olarak Bay Salvador DAmiconun Leni, Salina adası Messinada özel olarak yetiştirilmektedir.Maskenin daha iyi işlenmesi için ve sonuç odaklı olması için kuersetin ile zenginleştirilmiştir.
Ürün 1000 ml.

Davines Minu Hair Mask Boyalı Saçlar İçin Koruyucu Saç Maskesi 1000ml Özellikleri

Saça Etkisi: Boyalı saçlarda onarıcı ve besleyici bir ürün olarak kullanılır. Saçalara doğal ışıltı katarak saçların canlı görünmesini sağlar. Ekstra yumuşaklık ile saçlarda ipeksi bir hava yaratır.Saça kökten uca kadar nüfuz ederek sağlıklı ve canlı saç yapısı oluşturmaya yardım eder. Boyanın saç üzerinde daha kalıcı ve uzun süre etkisini göstermesi için kullanılır. Yumuşak ve hoş kokusu ile güzellik sunar.
Uygulama Şekli: Saçlarınızı temizleme işleminin ardından ılık su ile durulayınız. Daha sonra saçları parçalara ayırarak maskeyi boylara ve uçlara uygulayınız. Etki etmesi için 15 dakika saçta bekletip saçlarınızı tarayınız. Daha sonra tekrar ılık su ile durulayınız.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.