sadsad x
asdasd

Davines Melu

Sıralama seçin
%5
Kargo
Bedava
%5
179,00 TL
170,05 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
179,00 TL
170,05 TL
Kargo
Bedava
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Davines Melu

Saçlar hassas bir yapıya sahip olduklarından çabuk kırılırlar. Saç kırılmaları, saç şekillendirmelerine bağlı olduğu gibi aşırı kimyasallardan da kaynaklanır. Saçımıza yapılan saç boyası işlemi saçımıza çok büyük zararlar verir. Bunu görsel olarak saç kırılmaları şeklinde görürüz. Ayrıca saçlara maşa ve fön uygulamaları da saçın kırılmasına yol açan etkenlerdir. Aşırı jöle kullanımı ve saç spreyleri de saç kırıklarına neden olmaktadır. Saç kırıkları saçımızın sağlıksız ve kötü görünmesine sebep olur. Bu yüzden sürekli saçlarımızı kestirerek kırıkları aldırma yöntemine başvururuz. Ne yazık ki saç kestirmekte sorunu çözmemektedir. Bu uygulamalardan kaçınamıyorsak kırık önleyici ve onarıcı bakım ürünleri kullanmak çok yararlı olacaktır. Davines Melu Shampoo Kırılma Önleyici Parlaklık Şampuanı 250 ml özel formülü ile saçlarınızdaki kırıkların onarılmasında etkili olacaktır.
Davines markasının Melu serisi saç kırılmaları için geliştirilmiş formülü ile saçlarınıza mükemmel bir bakım sağlar. Saçta oluşan kırıl ve saç kopmalarına karşı oldukça etkili bir üründür. Saçın sağlıkla parlaması neden olur. Ayrıca yumuşatıcı özelliği sayesinde saçlarınız ipeksi görünüm kazanacaktır. Davines Melu Conditioner Kırılma Önleyici Parlaklık Şampuanı 1000 ml ise saçlarınızı güçlendirerek, saç kırılmalarını onarır..
Şampuanla bakım uygulaması zaman tasarrufu açısından da çok pratiktir. Davines Melu Conditioner Kırılma Önleyici Parlaklık Kremi 250 ml ürünü de saçlarınızı mükemmel bir bakım sağlar. Nemli saçlara kremi uyguladıktan 5 dakika sonra durulayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı