sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%5
Kargo
Bedava
%5
350,00 TL
332,50 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
328,00 TL
311,60 TL
Kargo
Bedava
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Davines Detoxifying

Saçlarımız ne yazık ki gerek dış etkenlerden gerekse kimyasallardan en çok etkilenen yerlerdir. Saçların kimyasal maddeye maruz kalmasının en önemli sebebi saç boyası içeriğinde bulunan maddelerdir. Bu içeriğini bilmediğimiz maddeler saç derisinden vücudumuza girerek olumsuz etki etmektedir. Bu yüzden saçlarımızı maruz kalınan kimyasal maddelerden arındırmak çok akıllıca bir çözüm olacaktır. Ancak bu arındırma işlemini kendi başımıza nasıl yapacağımızı bilemeyiz. Bu yüzden kaliteli güvenilir ürünlere ihtiyaç duyarız. Davines Detoxifying Scrub Shampoo Arındırıcı Şampuan 250 ml saçların kimyasal arındırıcılardan temizlemede oldukça başarılı bir üründür. İçeriğindeki Jojoba ve mentol sayesinde hem saçınızı ferahlatacak hem de arındıracak güçlü bir formüle sahiptir.
Saçınızda oluşan kimyasal kalıntıların giderilmesinde etkili rol oynayan şampuan, arındırmasının yanı sıra saçlarınıza bakım sağlar. Saçı kökten uca derinlemesine temizleyerek sağlıkla parıldamasına neden olur. Kepe, pullanma gibi saç derisi sorunlarının giderilmesinde de oldukça iyi bir üründür. Davines Detoxifying serisinin arındırıcı formülü saçlarınızı yumuşacık ve doğal görünüm kazandıracaktır. Bunun yanı sıra serinin saç detoksu ve kil maskesi de bulunmaktadır.
Davines Detoxifying Superactive Detoks Serumu 500 ml saçlarınız için çok yararlı bir üründür. Saçlarınızda oluşan zararlı toksinlerin arındırılmasında etkili bir formüldür. İçeriğindeki vitaminler sayesinde saçın bakımına da olumlu katkı sağlar. Zengin bitki içeriği sayesinde saça sağlıklı bir görünüm katar. Saç detoksu uygulaması 6 haftada bir düzenli kullanımlarda olumlu sonuçlar verir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı