sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Davines Calming

Saç bakımında en önemli sorunlardan biride hassas saç derisi problemidir. Çok basit bir sorun gibi görünse de baş ağrısı oluşturabilecek kadar etkilidir. Bunun yanı sıra kepek gibi istenmeyen görüntülere sebebiyet verdiği için oldukça sıkıntılı bir durumdur. Bu yüzden şampuan seçiminde saç derinizin yapısı çok önemlidir. Aslında saç derisini hassaslaştıran pek çok sebep vardır. Saç derisindeki hassasiyet saç yağlanmasından enfeksiyonlara kadar varabilmektedir. Saç diplerinin kuruması, pullanma sorun saç derisinde en sık görülen problemlerdir. Doğru saç şampuanı kullanarak bu sorunların en aza indirmek mümkündür. Davines Calming serisi hassas saç derisi problemlerinize kaliteli çözüm sunan ürünlerdir.
Davines markası tarafından geliştirilen Calming serisi saç derisinden kaynaklanan sorunların giderilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Yatıştırıcı özellikle olan şampuan ve serumlar kısa zamanda bu problemlerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Davines Calming Hassas Baş Derisi Yatıştırıcı Şampuan 250 ml saç derinizde hassasiyetten ötürü oluşan kaşıntıları bertaraf edecek muhteşem bir üründür. Tamamen doğal içerikli olduğu için güvenle kullanabileceğiniz şampuan türüdür. Yaban mersini özü ile saçlara ferahlık ve bakım sağlar.
Bunun yanı sıra şampuanlar kadar etkili olan saç serumu da saçınızda oluşan rahatsızlıkta etkili olacaktır. Davines Calming Superactive Hassas Baş Derisi Yatıştırıcı Serum 100 ml sayesinde saç derisinde oluşan sivilce, pullanma tahriş ve kızarıklıklar kısa zamanda iyileşecektir. Saç derinizde bu gibi problemler yaşıyorsanız Davines serisinin bu ürünlerini şiddetle tavsiye ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı