sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%5
Kargo
Bedava
%5
152,00 TL
144,40 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
152,00 TL
144,40 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
335,00 TL
318,25 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
152,00 TL
144,40 TL
Kargo
Bedava
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Davines Alchemic

Saç bakımı hem kadın hem de erkek için oldukça önemli bir konudur. Saçlar güzelliğin tamamlayıcı unsurlarıdır. Bu yüzden bakımlı ve kusursuz görünmesi kişilere ayrı bir hava katar. Saçların güçlü ve parlak olması için kullanılan ürünlerin kaliteli olması gerekir. Özellikle saçlarınız boyalı ve yıpranmışsa saçlarınızın özel bir ürüne ihtiyacı vardır. En sık kullanılan saç bakım ürünü şampuanlardır. Şampuanların saç sağlığında oldukça güçlü etkisi vardır. Saçlarımızı kirden arındıran, bakımını yapan şampuanlar dikkatle seçilmelidir. Yanlış seçilen şampuanlar saçımızın dökülmesine, incelmesine ve zor taranmasına neden olur. Doğal yapıdaki ürünler saçlarımızın daha sağlıklı ve ipeksi olmasından etkili olacaktır. Özellikle işlem görmüş saçlarda Davines Alchemic şampuan markası mucizeler yarattığını söyleyebiliriz.
Davines markası tarafından üretilen şampuanlar, hem saç tipinize hem de saç renginize göre kullanabileceğiniz güvenli ürünlerdir. Saç temizliğinde kullanacağınız bu ürün serisi renk koruyucu formülü ile saçlarınızın ışıl ışıl parlamasında etkili olacaktır. Davines Alchemic serisin de bulunan Shampoo Tobacco Kahverengi Şampuan 280 ml adından da anlaşıldığı gibi açık ve koyu kahve saçlar için geliştirilmiştir. İçeriğindeki vitaminler sayesinde saçın beslenmesinde hakkı sağlar.
Bunun yanı sıra gri beyaz saçlara sahip kişilerin Davines Alchemic Silver Shampoo Gümüş Şampuan 1000 ml ürününü kullanmaları çok akıllıca olacaktır. Saçlarınıza ayrı bir parlaklık katacak ürün besleyici içeriği ile saçlarınızı mükemmel bir hava katacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı