sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Crescina

Erkeklere ve kadınlara özel olarak geliştirmiş olduğu ürünleri ile dökülmelerin önüne geçebilir. Kadınların yaklaşık üçte biri yaşamlarının bir noktasında saç dökülmesine maruz kalabilirler. Menopozal kadınlarda saçta incelme, dökülme ve veya kellik durumları ortaya çıkabilir. Aynı şekilde erkeklerde de saç dökülmesi, genetik olarak veya dış faktörlerin de etkisiyle gerçekleşebilir. Saç dökülmesi yaşayan bireyler, sosyal açıdan da sıkıntılı zamanlar yaşayabilirler. Özellikle kadınların yaşadığı saç dökülmesi oldukça zorlu zamanlar yaşatabilir. Ancak her iki cinse de bakıldığında duygusal olarak yaşam kalitesi üzerinde ciddi anlamda olumsuz etkiler söz konusudur. Bu durum tekrar ettiğinde örtülü devamlı bir depresyona da neden olabilir.

Bakıldığında ne olursa olsun saçın incelmesi, seyrelmesi ve dökülmesi üzüntü verici bir durumdur. Bu noktada Crescina ile %100 kanıtlanmış etki sayesinde dökülmelerin önüne geçilmektedir.

Crescina HFSC kadın saç dökülmesi tedavisinde oldukça başarı kaydetmiş ürün gamına sahiptir. Saç dökülmesi oldukça kötü duygulara sebep olur. Kadın saç dökülmesi en yaygın türü stresin neden olduğu, "Telojen Effluvium" olarak bilinmektedir. Bunun dışında genetik olarak dökülmede söz konusudur. Saç dökülmelerine yönelik olarak geliştirilmiş birçok tedavi vardır. Ancak bunların çoğu işe yaramaz. Tedavilerin tıbbende kanıtlanmış olması gerekmektedir çoğu zaman. Durum böyle olunca markalar geliştirdikleri ürünleri uygun standartlara göre tasarlamalılar. Kozmetik arenada bu anlamda çok fazla ürün bulunmamaktadır. Bu noktada Crescina kadın saç dökülmesi tedavisinde başarılı şekilde kullanılabilir.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.