x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Com İlaç
Com İlaç TÜKENDİ
25,00 TL
Sırala:

Com İlaç

Com İlaç ürün içeriklerini formüle ederken kullandığı bitkisel ürünler, vitaminler, mineraller ve doğal destek ürünler dalında yüksek düzey kalite anlayışı ile İstanbul’da kurulmuş; 2006 senesinden beri sağlık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin dört bir yanından dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz geniş bir dağıtım ağına sahip olan şirket tam donanımlı çalışanları, deneyimli yönetim kadrosu ile Com İlaç; satış, pazarlama, tanıtım ve kalite bakımından alanında önde gelen şirketlerden biri konumunda bulunmaktadır.

Hitap ettiği kitlenin sağlığını korumayı amaç edinen ve kaliteli hizmeti kendine misyon olarak kabul eden Com İlaç müşteri memnuniyeti prensibini temel alarak çalışmaktadır. Sağlıklı yaşam alanına önemli katkılar sunan şirket, yaşam standartlarını yükseltmek maksadıyla bitkisel ekstratlar ve gıda takviyesi alanında kaliteli hizmet veren öncü şirketler ile işbirliği içinde çalışmalarını yürütmektedir.

Üretimi yapılan tüm ürünler USP(Amerika Birleşik Devletleri Farmakopesi), SOP(Standart Operating Procedures),cGMP(CurrentGoodManufacturingPractice)Güncel İyi Üretim Uygulamaları standartlarının belirlediği kalite şartları altında formüle edilmektedir. Com İlaç üretim tesisleri ile kalite garantisi veren Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu (FDA)’na kayıtlı bir firmadır. Firma Uluslararası Uyum Konferansı(ICH) standartlarına uygun stabilite çalışmalar yürütmektedir. Üretim sırasında başvurulan metotlar ve validasyon açısından Com İlaç firmasının güvenilirliği klinik testlerle kanıtlanmıştır. Üretilen tüm ilaçlar için yapılan klinik testler, firma bünyesindeki tüm ilaçların kalitesini bir daha ortaya koymaktadır.

Com İlaç Özellikleri

En güncel teknolojiler ile donatılmış tesislerde, tüketicinin ihtiyaçları ve istekleri göz önünde bulundurularak üretim yapılmaktadır ve her geçen gün ürün yelpazesi genişletilmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz kaynaklı maddeler bulundurmayan Com İlaç, kapsüllerde balık veya bitkisel kökenli jelatinler kullanmaktadır. Üretim tesislerinde hazırlanan ilaçların blisterlemesi ve kutulaması Tarım ve Köy İşleri Bakanlığıkontrolünden ve onayından geçmiş olma garantisine dayanmaktadır. Böylece ürünler; kalite ve güvenilirlik açısından alanındaki diğer ürünlerin önüne geçmeyi başarıyor.

Firmanın blister ambalajı tercih etmesinin esas nedeni tüketici sağlığını göz önünde bulundurmasıdır. Bu sayede ürünlerin nemlenme, küflenme, olumsuz hava şartlarından etkilenme ve elle temas esnasında kontaminasyonihtimali sıfıra indirgenmiş olur. Blister ambalaj kullanımı sayesinde ürünler daha hijyenik bir şekilde uzun süre muhafaza edilebilir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.