sadsad x
asdasd

Com Gıda Takviyesi Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Com İlaç

Com İlaç ürün içeriklerini formüle ederken kullandığı bitkisel ürünler, vitaminler, mineraller ve doğal destek ürünler dalında yüksek düzey kalite anlayışı ile İstanbul’da kurulmuş; 2006 senesinden beri sağlık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin dört bir yanından dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz geniş bir dağıtım ağına sahip olan şirket tam donanımlı çalışanları, deneyimli yönetim kadrosu ile Com İlaç; satış, pazarlama, tanıtım ve kalite bakımından alanında önde gelen şirketlerden biri konumunda bulunmaktadır.

Hitap ettiği kitlenin sağlığını korumayı amaç edinen ve kaliteli hizmeti kendine misyon olarak kabul eden Com İlaç müşteri memnuniyeti prensibini temel alarak çalışmaktadır. Sağlıklı yaşam alanına önemli katkılar sunan şirket, yaşam standartlarını yükseltmek maksadıyla bitkisel ekstratlar ve gıda takviyesi alanında kaliteli hizmet veren öncü şirketler ile işbirliği içinde çalışmalarını yürütmektedir.

Com İlaç üretim tesisleri ile kalite garantisi veren Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu (FDA)’na kayıtlı bir firmadır. Firma Uluslararası Uyum Konferansı(ICH) standartlarına uygun stabilite çalışmalar yürütmektedir. Üretim sırasında başvurulan metotlar ve validasyon açısından Com İlaç firmasının güvenilirliği klinik testlerle kanıtlanmıştır. Üretilen tüm ilaçlar için yapılan klinik testler, firma bünyesindeki tüm ilaçların kalitesini bir daha ortaya koymaktadır.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.