sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Clean & Clear

Johnson&Johnson, 1886 ‘da Amerika’nın New Jersey eyaletinde Johnson kardeşler tarafından kurulmuştur. Kişisel bakım, ilaç ve hastane ürünleri pazarlarında faaliyet gösteren dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip üreticisidir. Eski bir Johnson&Johnson CEO’su olan Robert Wood Johnson’ ın 1943'te hazırladığı "AND” ile başarılarına, tamamen kendine özgü bir sistemle, şirket "AND”ında belirtilen genel kurallar doğrultusunda gittikleri yönetim şekli sayesinde ulaşmış lider bir firmadır. Özellikle bebek ürünleri, yetişkinlere yönelik cilt ve saç bakım ürünleri, hijyenik kadın ürünleri, güneş ürünleri, ağız bakım ürünleri ve reçetesiz bazı ilaçlar üretimi konusunda sektörde lider konumunda bir markadır. Türkiye pazarına 1995 yılında O.b. markalı tamponlarla giren Johnson & Johnson markası, burada da önemli bir yere sahip olmuştur.

Johnson &Johnson bünyesinde çok sayıda marka bulunmaktadır. Bunlardan hem dünya hem de Türkiye çapında en önemlilerinde biri Clean&Clear markasıdır. Clean&Clear çoğunlukla kadınlar tarafından cilt bakımı için kullanılan bir markadır. İlk olarak Revlon tarafından 1986’da tanıtıldı, bu tarihte sabun ve losyon üretimi yapılıyordu. Marka 1989 yılında şampuan ve saç kremi üretimine de geçmiştir. Marka koku ve boya içermeden kaliteli bir temizlik sağladığı, durulama sonrası hiçbir kalıntı bırakmadığı için Clean&Clear adını almıştır. Revlon Clean&Clear markasını 1991 yılında Johnson&Johnson’a satmıştır.

Marka 1993 yılından bu yana "Clean&Clear; Cildiniz Kontrol Altında” sloganını benimsemiş ve Johnson&Johnson, Pazar içerisinde Clean&Clear markasını tekrar konumlandırarak tamamen cilt problemleri ve akneler üzerinde çalışma yaptırmıştır. Tüm bu çalışmalarının yanında sosyal sorumluluk projeleri ve sivil toplum kuruluşları, dernekler için bağış kampanyaları düzenlemiştir. Hem bu bağışlar için ve projeler için hem de ürünlerin tanıtımı için ünlü isimlerle çalışmış bu şekilde bilinirliklerini arttırmışlardır.

Johnson & Johnson, bir anti-akne çizgi olarak 2000'li yıllarda Clean & Clear Advantage başlattı. Bu temizleyiciler, nemlendiriciler ve scrubs içerir. Göre SymphonyIRI tarafından belirtilen verilere Ev ve Kişisel Ürünler Sanayi 2012 yılında dergi, Advantage serisi serisi% 4 pazar payı ile ABD pazarında ilk on akne tedavisi çözümleri arasında yer aldı. [ 14 ]

Clean & Clear, Kontrol Kiti tarafından "En İyi Akne Kontrol Ürünü" seçilmiştir. In Style dergisi tarafından 2008 yılında "En İyi Leke Tedavisi Ürünü” yine Glam.com okurları tarafından "Akne Leke Tedavisi” için en beğenilen ürün olarak 2007 yılında Güzellik Ödülü'nü kazanmıştır. Ayrıca 2011 ve 2012'de Allure dergisi tarafından En İyi Krem Temizleyici Güzellik Ödülü’nü kazanmıştır. Emici Yağ Ürünü 2013 yılında yine Allure dergisi tarafından En İyi Güzellik ödülüne layık görülmüştür.

  • Clean & Clear Shine Control Parlama Karşıtı Yüz Temizleme Jeli
  • Clean & Clear 3 ü 1 Arada Temizleme Jeli
  • Clean & Clear Ferahlatıcı Yüz Temizleme Jeli
  • Clean & Clear Peeling Özellikli Yüz Temizleme Jeli
  • Clean & Clear Advantage Akne Önlemeye Yardımcı Yüz Temizleme Jeli
  • Clean & Clear Siyah Nokta Temizleme Losyonu ürünleri, markanın en beğenilen ürünleri arasındadır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.