sadsad x
asdasd
 • Ceradolin Yağ Bazlı Nemlendirici Losyon


   

  Ceradolin, Dermadolin markası tarafından geliştirilmektedir. Dermadolin, piyasaya ilk kez kepeğe karşı geliştirdiği Kadolin şampuan ile çıkmıştır. Bu üründe yakaladığı başarının ardından kepeğe karşı etkili başka şampuanlar da geliştirmeye başlamıştır. Ardından nemlendirici ürünler geliştirerek cildin en önemli yapı taşına en iyi şekilde destek olmaya çalışmaktadır. Dermadolin, bir yerli üretim firmasıdır. Ürünlerini uzmanlar ve dermatologlar tarafından geliştiren marka içeriklerini temiz tutmaya özen göstermektedir. Ayrıca marka, tüm ürünlerinde “İyi Üretim Yeri” “Good Manufactoring Practices” GMP sertifikasının sahiptir. Ceradolin adı altında geliştirdiği nemlendiricileri ile yüz, vücut, el bölgesini etkili bir şekilde nemlendirmeye destek olur. Cildin pürüzsüz ve yumuşak bir doku kazanmasına yardım eder.
  Ceradolin yağ bazlı nemlendirici losyon, formülünde yer alan özel bileşenler ile cildin 24 saat boyunca nem dengesinin kurulmasına yardım eder. Yağ bazlı bir formülle geliştirilmiştir. İçeriğinde Argan yağı, Pasiflora yağı, Kanola yağı gibi güçlü yağlar bulunmaktadır. Argan yağı; cildi besleyerek cildin canlılığını yeniden kazanmasına yardım eder. Pasiflora yağı; ciltteki su kaybını önlemeye yardım ederek cildin uzun süre yumuşak ve ipeksi bir doku kazanmasına destek verir. Kanola yağı; cildi nemlendirerek cilt bariyerini güçlendirmeye yardım eden kuru ciltler için nemlendirici kremlerdir. Cildin yumuşak bir doku kazanması için çabalar. Bu güçlü 3 yağ ile cildinizin neme doymasını hedefleyen Ceradolin’in formülünde bulunan bir diğer güçlü bileşen ise bitkisel polisakkarittir. Hyaluronik asitin eşleniği olan bu bileşen kendi molekülünün 1000 katı kadar su tutabilen bir tür şekerdir. Bu sayede cildi çok güçlü bir şekilde nemlendirir. Bu etkili nemlendirici özelliği ile ciltte anti-aging etkiler de gösterir.
  Ceradolin yağ bazlı nemlendirici losyon, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Sağladığı yoğun nem ile özellikle kuru ve normal cilt tiplerinde çok daha etkilidir. Çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Yüz, vücut ve el bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Cildi nemlendirerek anında rahatlatır. Cilt yüzeyinde meydana gelen gerginlik gibi hislerin giderilmesine destek verir. Lazer ve akne tedavileri sırasında da kullanıma uygundur. Akne tedavisiyle birlikte kullanırken bir uzmana danışmanız tavsiye edilir. Kortizonlu kremlerle dönüşümlü olarak kullanılabilir.

   

Ceradolin Losyon
 • Ceradolin Yağ Bazlı Nemlendirici Losyon


   

  Ceradolin, Dermadolin markası tarafından geliştirilmektedir. Dermadolin, piyasaya ilk kez kepeğe karşı geliştirdiği Kadolin şampuan ile çıkmıştır. Bu üründe yakaladığı başarının ardından kepeğe karşı etkili başka şampuanlar da geliştirmeye başlamıştır. Ardından nemlendirici ürünler geliştirerek cildin en önemli yapı taşına en iyi şekilde destek olmaya çalışmaktadır. Dermadolin, bir yerli üretim firmasıdır. Ürünlerini uzmanlar ve dermatologlar tarafından geliştiren marka içeriklerini temiz tutmaya özen göstermektedir. Ayrıca marka, tüm ürünlerinde “İyi Üretim Yeri” “Good Manufactoring Practices” GMP sertifikasının sahiptir. Ceradolin adı altında geliştirdiği nemlendiricileri ile yüz, vücut, el bölgesini etkili bir şekilde nemlendirmeye destek olur. Cildin pürüzsüz ve yumuşak bir doku kazanmasına yardım eder. Ceradolin yağ bazlı nemlendirici losyon, formülünde yer alan özel bileşenler ile cildin 24 saat boyunca nem dengesinin kurulmasına yardım eder. Yağ bazlı bir formülle geliştirilmiştir. İçeriğinde Argan yağı, Pasiflora yağı, Kanola yağı gibi güçlü yağlar bulunmaktadır. Argan yağı; cildi besleyerek cildin canlılığını yeniden kazanmasına yardım eder. Pasiflora yağı; ciltteki su kaybını önlemeye yardım ederek cildin uzun süre yumuşak ve ipeksi bir doku kazanmasına destek verir. Kanola yağı; cildi nemlendirerek cilt bariyerini güçlendirmeye yardım eden kuru ciltler için nemlendirici kremlerdir. Cildin yumuşak bir doku kazanması için çabalar. Bu güçlü 3 yağ ile cildinizin neme doymasını hedefleyen Ceradolin’in formülünde bulunan bir diğer güçlü bileşen ise bitkisel polisakkarittir. Hyaluronik asitin eşleniği olan bu bileşen kendi molekülünün 1000 katı kadar su tutabilen bir tür şekerdir. Bu sayede cildi çok güçlü bir şekilde nemlendirir. Bu etkili nemlendirici özelliği ile ciltte anti-aging etkiler de gösterir. Ceradolin yağ bazlı nemlendirici losyon, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Sağladığı yoğun nem ile özellikle kuru ve normal cilt tiplerinde çok daha etkilidir. Çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Yüz, vücut ve el bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Cildi nemlendirerek anında rahatlatır. Cilt yüzeyinde meydana gelen gerginlik gibi hislerin giderilmesine destek verir. Lazer ve akne tedavileri sırasında da kullanıma uygundur. Akne tedavisiyle birlikte kullanırken bir uzmana danışmanız tavsiye edilir. Kortizonlu kremlerle dönüşümlü olarak kullanılabilir.

   

Ceradolin Losyon
Sıralama seçin
%25
%25
170,00 TL
127,50 TL
%25
%25
97,50 TL
73,12 TL
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı