x
CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara 500 ML

CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara 500 ML

Daha fazla CB12 ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
35,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : CB12
Ürün Serisi : Ağız Gargaraları
Boyut : 500 ml
Güncelleme Tarihi : 15.10.2016 - Cumartesi
Özet Bilgi : Ağız içinde etkili bir bakım gerçekleştirerek bakterilerle savaşan ve bu bakterilern kötü koku oluşturmasını engelleyen ağız bakım ürünüdür. Uzun süreli ferahlık ve tazeliğe imkan veren ürün aynı zamanda içerdiği sodyum florür aracılığıyla diş minesinin güçlenmesine de katkıda bulunur. Serin bir nefes sağlar.
CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara 500 ML

CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara, özel formülü ve eşsiz içeriği ile ağızda meydana gelebilecek kötü kokuların engellenmesinde etkilidir. Kimyasal yollarla ağız, dil, damak bölgesine tutunabilen yapısı sayesinde 12 saat kalıcı ve serinletici bir nefes sunar. Geceleri yatmadan önce uygulanması halinde, sabahları oluşan ağız kokusunun önlenmesinde de etkili sonuçlar verir. CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara, sabah ve akşam olacak şekilde günde iki defa kullanıldığında etkisini 24 saat sürdürebilme özelliğine sahiptir. Yapılan testlerle kötü kokuların giderilmesindeki etkisi kanıtlanmış olan ürün, bileşimindeki Sodyum Florür sayesinde diş minesinin güçlendirilmesinde de oldukça etkilidir.

CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara 500 ML Özellikleri:

CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara, ağız kokusunun giderilmesi, ağzın besin artıklarından ve kötü kokulara neden olan bakterilerden temizlenmesine yardımcı olur. Günde iki defa düzenli olarak kullandığında etkisi çok daha fazla ve uzun süreli olan gargara, gün boyu kalıcı ve ferah bir nefes sunar. Uzmanlar aracılığıyla etkisi kanıtlanmış olan ürün aynı zamanda içeriğindeki Sodyum Florür yardımıyla diş minelerinin korunmasına ve dirençlerinin artmasına da katkı da bulunur.

Etkisi: Ağızda meydana gelebilecek kötü kokuların engellenmesi konusunda oldukça etkili bir ürün olan CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara, ilk kullanımdan itibaren bu olumlu etkiyi hissettirir. Günde iki defa olacak şekilde düzenli kullanılması halinde 24 saat etkilidir. Kötü kokulardan arınmış, serinletici bir nefes kazandıran ürün, diş minelerinin güçlendirilmesi ve meydana gelebilecek hasarların önlenmesi konusunda da etkilidir.

Uygulanan Bölge: Ağız iç kısmı

Kullanım Şekli: Dişler fırçalandıktan sonra, 10 ml (ürün kapağının içindeki en üst çizgiye kadar) CB12 Ağız Kokusuna Karşı Gargara ile yaklaşık 30 saniye ağız çalkalanır ve tükürülür. Uygulama günde iki defa tekrarlanabilir.

Not: 12 yaş ve üzeri için uygundur. Ürün kesinlikle yutulmamalıdır. Beklenmeyen bir etki görülmesi halinde doktora başvurulması önerilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.