sadsad x
asdasd

Capilactif Saç Bakım Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

CAPILACTIF

20 yılı aşkın süredir dermokozmetik ürünleri hazırlayan ve ürün içeriklerini her zaman % 85 oranında bitkisel etmenlerle oluşturan firma OlimposPharma 2014 yılında Capılactıf markasını da bünyesine dâhil etmiştir. Pek çok saç, yüz, vücut ve güneş ürünleri hazırlayarak doğal içerikli olmalarına özellikle dikkat edilmiştir. Ürünleri hazırlayan kişiler tamamen profesyonel ve alanında uzman kişiler olup, hiçbir şekilde hiçbir detayı atlamadan, insan sağlığı baz alınarak çalışmalar yürütmüştür. Uzmanlar ürünleri hazırlayıp kullanıcı ile buluştururken hayvanlar üzerinde hiçbir şekilde deneyler yapmamıştır. Kişisel bakım ürünlerinden saçlar için verdiği önemi ürünlerinde kullandığı 9 bitki özü ile oluşturulmuş formülü ile göstermiş olan Olımpos Pharma Capılactıf; sadece şampuan veya saç bakım kremi ile değil saç bakım tonikleri, dökülme karşıtı tonik ve serumlar, kepeğe karşı tonik ve serumlar olarak pek çok alanda kişiye kullanım kolaylığı sağlayan ürünleri hazırlamıştır. Bu ürünler tamamen insan sağlığını tehdit etmeyen ve kişiye yan etkisi olabilecek herhangi bir alerjik reaksiyonu bulunmayan ürünlerdir.

Tamamen güvenilir maddelerden ve çevre sağlığına zarar vermeyecek türdeki içeriklerden hazırlanmış olan ürünler, kullanım dostu özelliğine de sahiptir. Her zaman tüm ürünlerinin öncelikle kişiye kullanım kolaylığı sağlamasını önemseyen marka, genellikle kişiyi uğraştırmadan direkt olarak uygulayabileceği ürünleri tasarlar. Örneğin; kepek önleyici losyonu kullanırken yapılması gereken sadece saçları bölümler halinde ayırarak saç diplerine ürünü belli miktarlarda püskürtmektir. Olımpos Pharma Capılactıf  saç ürünleri; saç dökülmesini önleyen, kepek oluşumunu engelleyen, saçları ve saç derisini yeniden dengeleyen, saçları ve saç derisini rahatlatan, sık kullanım sonucu saçların yıpranmasını engelleyen ve okaliptus saç şampuanı olarak bulunmaktadır. Olımpos Pharma Capılactıf losyon ürünleri; saçlarda kepek oluşumunu önleyici, saçları ve saç derisini yeniden canlandıran ve dengeleyen, saç derisini rahatlatan losyonlar olarak bulunmaktadır.

Şu anda üretimini yaptığı tüm ürünlerden %100 memnuniyet kazanan Capılactıf, sonuç odaklı hedeflenen ve tedavi edici özellikleri bulunan ürünler üretmektedir. Ambalajı açıldıktan sonra 12 ay içerisinde bitirilmeli ve düzenli kullanımının muhakkak yapılması gereklidir. Genellikle tüm ürünler günlü ve haftalık kullanımlara uygun olduğu için 2 ay gibi bir sürede tedavi amaçlı kullanıldığı takdirde gözle görülür değişimler mevcuttur. Tüm ürünler neredeyse birbirinin devamı niteliğinde olup, özellikle saçlar için farklı bakım ürünlerinin tercih edilmesine gerek duyulmaz. Ayrıca Capılactıf markasının ürünleri düzenli ve devam ürünleri ile beraber kullanıldığı takdirde her zaman en iyi sonuçları verecektir. Çevreye ve insana saygı politikasını benimseyen Capılactıf, ürünlerinde hiçbir şekilde farklı maddeler kullanmamıştır.

Ürünler hazırlanırken; belirli aşamalardan geçirilir ve bazı testler uygulanır. Testlerin ve aşamaların hiçbir bölümünde hayvanlar kullanılmaz. Piyasadaki en uzun soluklu bakım markalarından biri olmaya aday olan Capılactıf, her gün ürünlerinin içeriğini daha da iyi hale getirebilmek adına çalışmalarda bulunuyor.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.