sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Bremed

Ebeveynler anne ve baba olduklarında çocukları için en iyisini isterler. Kullandıkları ürünleri titizlikle seçerek yol alırlar. Her türlü malzemeyi detaylıca araştırarak bebeklerinin kullanımına sunarlar. Böylece belirledikleri markalar, onlar için son derece önemli bir konumda olmuş olur. Bremed, ebeveynlerin tüm hassasiyetini göz önüne alarak yola çıkmış uzman bir markadır. Bebek bakım ürünleri, bebek beslenme ürünleri, bebek sağlık ürünleri, gece lambası, göğüs pompası, termometreler tamamen son teknoloji ile işin uzmanlar eşliğinde geliştirilmektedir.

Bremed 1991 yılında kurulmuştur. İtalyan firması olan Brimed, üniversiteler, hastaneler ve kliniklerle beraber çalışarak ürün geliştirmiş ve medikal sektörde yenilikçi ve yüksek kalitede ürünleri ile tanınmaktadır. Bremed daima en yüksek kaliteyi hedefleyen bir markadır. Ürün gelişimindeki temel felsefesi de budur. Dünya geneline her zaman en iyisini sunma gayreti içerisindedir. Bremed, tümüyle bir İtalyan tasarımı, mühendisliği ve kalite standartları ile üretilmektedir. Bu üstün özellikleri ile dünyada 45 ülke tarafından tercih edilmektedir. Bremed, R&D labaratuarları devamlı olarak hammaddelerini kontrol ve analiz etmekte ve bu sayede yüksek standartta ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Tüm Bremed ürünleri, 93/42/EEC Avrupa Medikal Aletler direktifine uygun şekilde üretilmektedir. Ayrıca ürünler CE0494 belgesi ile satılmaktadır.

Emzik Sterilizatörü; elde taşınabilir bir üründür. Birkaç dakikada mikropları %99,9 oranında öldürür. Uzun ömürlü ultraviyole lambası ile çalışmaktadır. 2 adet AAA pil kullanılır. Avrupa güvenlik belgelerine ve CE sertifikasına sahiptir.

4 fonksiyonlu buhar merkezi içerisinde; 4 fonksiyon bir arada, mikrobilgisayar kontrollü ünite, sterilizasyon, ısıtma, buharda pişirme, narenciye sıkacağı bulunmaktadır. 100 derecede steril eder, 70 derecede pişirir, 40 derecede mama kabını veya biberonu ısıtır. Yumurta haşlar ve narenciye sıkar. LCD ekranı mevcuttur. 8 dakikada sterilizasyonu tamamlar. İşlem bittiğinde sesli uyarı verir. Tüm derece ayarları el ile ayarlanabilir.

Elektrikli hızlı sterilizatör; sterilizasyonu 6 dakikada gerçekleştirir. 6 adet biberon için kullanılır. Tüm biberon tiplerini kapsar. Kendi kendine kapanır.

Mikrodalga sterilizatör; enerji tasarruflu ve çevre dostudur, 5 adet biberonu ve aksesuarlarını sterilize eder. Kapağın yanları kilitlenerek tam olarak kapanır.

Buhar Makinesi; su sıçratmadan tüm gece odayı nemli tutar. Çocuk odası için ideal son teknoloji ile geliştirilmiştir. Kolay doldurma ve taşıma gerçekleştirir. Tank boşaltıldığında otomatik olarak kapanır.

Uğurböceği Kompakt Kompresörlü Nebulizatör;kompresör: yağsız ve bakımsız piston pompa, son teknoloji ile üretilmiştir.

Bebek Lambası; led ışıklıdır. Açma kapama düğmesi ile elektrik ve kablo olmadan basit ve güvenli kullanım sağlar. Gökkuşağı renklerinde devamlı değişen led ışık sağlar. Yumuşak aydınlatma sağlar. Güvenlidir. Bebeğin odasında kullanılabildiği gibi bebeğin eline de verilebilir. Pilleri mevcuttur.

Bluebeam Temassız IR Termometre; Temas olmadan ateş ölçer, mavi ışık teknolojisi ile hedefi bulur, devamlı tarama modu ve geniş ölçüm aralığı ile kullanılır, oda sıcaklığını da ölçer, biberondaki mama sıcaklığını ölçer.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.