sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Bonny Silver Gümüş Çorap

Bonny Silver, saf gümüş ipliği kullanılarak üretilmiş olan ürünleri ile tüketicilerine hizmet vermektedir. Yan etkisi bulunmayan ürünleri birçok amaca hizmet eder ve erkeklere, kadınlara özel olarak tasarlanır.
Medikal anlamda bakıldığında 1800'lü yıllarda önemi keşfedilen gümüş, 1893 yılında kullanılır hale gelmiştir. 1900 yıllarda iyice yerleşen kullanımı ile yagın kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Ürün son 30 yılda kendini hijyenik ve koruma anlamında kanıtlamıştır.

Bonny Silver, ayak sağlığına yönelik olarak sunulan etkili çorapları ve kadınlar için geliştirdiği çeşitli medikal farklı ürünleri ile bilinir. Gümüş metalinin hassas şekilde ayrışması ile ve bunun iplik teknolojisi ile birleşmesi sonucunda ürünlere aktarılması çok büyük olumlu değişikliklere yol açmıştır. Ürünlerinin sağladığı faydalara bakacak olursak saymakla bitmez.
Sıcaklık ve nem gibi ortamlara ihtiyaç duyan mikroplar barınamaz. Hava geçirgenliği vardır ve nefes alabilen yapısı ile koruyucu bakıma onay verir.

Saf gümüş ipliğin diyabetik artısına bakarsak yine markanın çoraplarında kullanılan ileri iplik teknolojisi ile diyabetik ayakların korunması mümkün kılınmıştır. Ayaklarda meydana gelebilecek olan yara ve enfeksiyonları önler. Ayakları soğak havaya karşı korur, sıcak tutar. Mikropların kırılmasını sağlar. Dikişsiz burun özelliği ile ayakları korur, tahriş etmez. Saf gümüş ipliğin termodinamik özelliği ile ayaklar soğuk havalarda ısınır, gümüş ipliği ile ısı iletkenliği dışarı yayılır ve serin ayakların oluşumuna destek olunur. Isı dengesi düzenlenir.  Saf gümüş ipliğin mantar, egzama ve ödem engelleyici etkisi vardır. Termodinamik özelliği le ter bezlerini doğru oranda çalıştırır. Teri engeller ve sağlıklı kullanım sağlar. Ayrıca önceden oluşan mantar ve egzama rahatsızlıklarını onarır. Manyetik ürün ödem ve şişliklerin azalmasını sağlar. Kalıcı etkili ve %100 doğal özelliği sayesinde sağlıklı ve konforlu çorap üretimini gerçekleştirir.

En az %10'un üzerinde barındırdığı gümüş özü ile kalıcı bakım sağlamak mümkündür. Genel olarak tanımlandığı gibi Bonny Silver ürünleri; saf gümüş ipliği ile üretilmiştir. Herhangi bir kimyasal madde içermez, tamamen doğal içeriklidir. Alerjik etkisi yoktur. Markanın ürünlerini diyabet hastaları, ayağı terleyen ve üşüyenler, mantar, egzama ve ödemi olanlar, yaralı ve enfeksiyonlu kişiler, gebe kadınlar, uzun seyahat yapanlar, uzun süre ayakta kalanlar ve ayak sağlığına önem verenler kullanabilir.
Bonny Silver ; yaralarda ve kötü kokularda etkili korumaya sahiptir. Ayrıca terleme karşıtı bakım gerçekleştirir. %100 doğal içeriklidir, esnektir ve doğal yapısı ile kimyasal içermez. Markanın sağlığı destekleyen tüm ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih etmek mümkündür.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.