sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Bionique

Amerikan Bionique markası, ayak ve yüz maskeleri ürün grubuyla tüketici tarafından oldukça sık tercih edilen bir markadır. Ayaklarda oluşan nasır ve ölü derileri temizlemeye yardımcıdır. Nasır, kallozite adı verilen, ayak ve ellerde yer yer görülebilen, beyaz ve sarı renkli deri kalınlaşmalarıdır. Ayakta nasır oluşumu, sürekli basınç ve sürtünmeye maruz kalan ayak tabanında ölü deri hücrelerinin birikimi sonucu meydana gelir.
 
Ayaktaki bu nasır oluşumu hem estetik açıdan rahatsız edici, hem de kişiye acı verici olabilir. Bionique ayak maskesi, patentli "Fucalex" Nasır, kallozite adı verilen, ayak ve ellerde yer yer görülebilen, beyaz ve sarı renkli deri kalınlaşmalarıdır. Ayakta nasır oluşumu, sürekli basınç ve sürtünmeye maruz kalan ayak tabanında ölü deri hücrelerinin birikimi sonucu meydana gelir.
Bionique maskeleri piyasadaki ürünlerin aksine hızlı ve etkili çözümler sunar. Kullanım rahatlığı ve etkili içeriği ile güvenle tercih edebilirsiniz. Patentli "Fucalex"™ sütekstesi formülün asırın doğal yolla ciltten atılımını sağlar. İçeriğinde doğal bitki özleri ve meyve asitlerin asırın uzaklaştırılması sırasında nem seviyesini arttırır. Güvenirliliği ve etkisi dermatololojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Maskenin pamuk iç yüzeyi aktif maddenin tüm ayak tabanında dengeli şekilde dağılımını sağlar. Doğal bitkisel içeriği hassas ciltler için uygundur. Bionique ayak maskesi plastik ayağa giyilebili rşekilde üretilmiştir. Solisyonun ayaktabanı tarafından emilebilmesi için maskenin içi koton tabanlıdır.
 
Su bazlıdır ve yağ içermez. Özel formülü ve içeriğindeki doğal bitki özleri ve meyve asitleriyle ayaklarınızdaki ölü deriye nüfuz ederek dezmozom yapısını bozar. Kullanımdan 5-10 gün sonra ayak tabanındaki bu ölü hücrelerin doğal sürecinde soyularak ciltten atılımını sağlar ve ayaklara kaybolan nemini kazandırır. Uzun süre ayakta süre ayakta durarak çalışan, tüm gün ayakkabının içerisinde havasız duran ve yanlış ayakkabı seçimi yüzünden nasır oluşan ayaklarınıza etkili maske çözümüyle Bionique ürünlerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda gençleştirici, nemlendirici özellikleriyle yoğun kolajen etki ve havyar özleri içeren kremleri de ayaklarınız kadar yüzünüz için de harika maskeler üretmektedir.

Bionique ürünlerini kullananlar ilk kullanımdan itibare ayak ve yüzlerindeki sonucu görerek, olumlu geri bildirimler yapmışlardır. Uygun fiyatı ve kaliteli içeriğiyle Bionique ürünleri vazgeçilmezleriniz arasına girecek.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.