x
BioNike Procutase Ionic Spray Hydrogel 100 ml - Cilt Hasarlarını Gidermeye Yardımcı Sprey

BioNike Procutase Ionic Spray Hydrogel 100 ml - Cilt Hasarlarını Gidermeye Yardımcı Sprey

Daha fazla BioNike ürünü
Barkod: 8029041241052
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
59,50 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Bionike
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 100 ml
Güncelleme Tarihi : 27.05.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Ürün kesik, sıyrık, yanık gibi hasarları etkili ve hızlı bir şekilde onarmanıza katkı sağlar.
BioNike Procutase Ionic Spray Hydrogel 100 ml - Cilt Hasarlarını Gidermeye Yardımcı Sprey

BioNike Procutase Ionic Spray Hydrogel cildinize dost özel formülü ile cildinizde meydana gelen yara ve yanık gibi problemleri iyileştirmenize yardımcı olur. Ürün cilt hasarları üzerindeki etkili tedavisi ile sorunlu cilt görünümünüzü düzeltmenize katkı sağlar. Bionike, çeşitli nedenlerden ötürü oluşan sıyrık ve kesik gibi oluşumları yoğun etkili formülü sayesinde kısa zamanda gidermenize yardımcı olur. Özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde zor onarılan bir cilde sahip olsanız dahi etkilerini gösterir. Cildinizde meydana gelen her tarz hasarı iyileştirmenize ve onarmanıza yardımcı olur. Ürün direkt olarak sorunlu bölgelerinizde hızlı bir etki yaratarak iyileşme süreci yavaş olan yaraları daha hızlı ve etkili bir şekilde onarmanıza olanak sağlar. Cildinizde tahriş gibi problemler oluşturmadan güvenle kullanmanıza imkân tanır.

BioNike Procutase Ionic Spray Hydrogel 100 ml - Cilt Hasarlarını Gidermeye Yardımcı Sprey Özellikleri

BioNike Procutase Ionic Spray Hydrogel cildinizde çeşitli faktörlerden dolayı oluşan yara ve hasarları onarmanıza katkı sağlar. Özel olarak tasarlanan formülü ile tedavi süreciniz etkili bir hız kazandırmanıza yardımcı olur. Cildiniz hasarları iyileştirmekte zorlanıyorsa bu özel ürün sayesinde süreci hızlandırabilir, yara oluşumlarından daha kolay kurtulabilirsiniz. Ürün kesik, sıyrık ve yanık gibi birçok hasar üzerinde etkin bir tedavi oluşturmanıza destek olur. Geliştirilmiş formülü ile cildinize etkili bir iyileştirme yapmanızı sağlayan ürün cildinizde yarattığı hızlı etkiler ile zor tedavi süreçlerini hızlandırmanıza olanak sağlar. Ürün cilt ülserleri gibi problemleriniz varsa sizin için tesirli bir tedavi süreci sunar. Cildinizde meydana gelen sıyrık ve yara gibi oluşumları kontrol altına almanıza ve tedavi etmenize yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Ürün vücudunuzda oluşan yara, yanık gibi sorunlar üzerinde kullanıma uygundur.

Vücuda Etkisi: Ürün cildinizde oluşan hasarları tedavi etmenize yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Ürünü cildinize fazla yakın olmayan bir mesafeden püskürterek kullanabilirsiniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Cildinizde bulunan yara veya yanıkların tedavi süreci içerisinde ihtiyaç duyduğunuz takdirde kullanılabilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.