sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Biogreen

Saç ve cilt bakımında doğal içeriklerle müşteri memnuniyetini hedefleyen Biogreen, özellikle saç ve cilt bakımı konusundaki özel üretim ürünleriyle bir çok kişinin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Biogreen markasının ürünlerini geliştirirken öncelikli hedefi, tamamen organik içeriklerin tedarik edilmesi ve bunların doğal yöntemlerle cilt ve saç bakım ürünlerine dönüştürülmesidir. Günümüzde üretilen kozmetik ve bakım ürünlerinin yoğun kimyasal içeren forümülasyonlarının vücuda çok sayıda zarar verdiği bilinmektedir ve bu zarar sadece ürünün uygulandığı bölgeyle de sınırlı değildir. Saça ya da cilde uygulanan kimyasallar, kısa vadede uygulandığı bölgeler üzerinde uzun vadede ise tüm vücuda zarar vermekte ve vücudun doğal dengesini bozmaktadır. Bu nedenle kişisel bakım ürünleri konusunda organik yöntemlere başvuran ve insan sağlığını gözeten bir marka arayışındaysanız, özel çalışmalarla doğal ürünler geliştirme konusunda uzmanlaşmış Biogreen ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Türkiye’de ilk kez kez ISO9001 belgeli kokusuz şampuanıyla piyasalara çıkan Biogreen Sarımsak Şampuanı, pek çok insanın saç çıkarma konusunda etkili olduğunu düşünerek doğal yöntemlerle kullandığı sarımsağı, Biogreen’in kişisel bakım ürünlerindeki uzmanlığyla birleştirerek yoğun ve etkin bir kullanım sunmaktadır. Sarımsağın saçların beslenmesine, hızlı uzamasına, saç derisi problemlerinin ortadan kaldırılmasında, incelen ve solan saç tellerinin güçlendirilmesinde, saçtaki yağ dengesinin korunmasında tedavilere yardımcı bir bitki olarak kullanıldığı bilinmektedir. Ancak çoğu kişi kötü kokusunda dolayı sarımsağı kullananmaktan kaçınır. Biogreen Sarımsak Şampuanı, sarımsağın güçlü etkisinden yararlanmayı amaç edinerek, içeriğindeki diğer bitkilerle sarımsak kokusunu herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde hafifletmiştir. İçeriğinde sarımsak yağı, avakado yağı, menekşe yağı, provitamin B5, ısırgan otu, çinko ve buğday yağı bulunan bu ürün, tüm bu bileşenleriyle saçları besleyip tekrar sağlık kazanmalarına yardımcı olurken, hoş kokusuyla her türden saç problemi yaşayan insanların kullanabileceği şekilde geliştirilmiştir. Saç dökülmesinden saç kırana kadar destek amaçlı her türlü saç probleminde kullananileceğiniz sarımsak şampuanı, kısa süreli kullanımlarda bile farkını görebileceğiniz bir üründür.

Biogreen’in yine özel ve çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Ozon Jeli ise, sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ve dermatolojik testlerden geçmiş bir üründür. Cilt yanıklarından sivilcelere, kırışıkların giderilmesinden mantar tedavisine, saç bakımından egzamaya kadar pek çok problem üzerinde etkili olan ozon, kısa sürede etkili sonuçlar verebilen bir bileşimdir. 44 saat ozon gazı yüklendikten sonra 180 dakika boyunca şok işleminden geçerek elde edilen Biogreen Ozon Jeli, 0.5 asit seviyesinde organik saf zeytinyağı da içermektedir. Bileşiminde aynı zamanda shea yağı, kantaron yağı, ve okaliptus yağı da bulunan bu ürünü bir çok saç ve cilt probleminde güvenle kullanabilirsiniz. Ozon doğal bir bileşen olduğu için bir yan etkisi yoktur ve tamamen doğaldır, kısa sürede oksijene dönüşen bu bileşim çevreye zarar vermez .

Çok kullanılan bu iki ürünün yanı sıra ozonlanmış saf zeytinyağı, kantaron yağı, badem yağı şampuanı, magnezyum yağı, mentol yağı, kayısı çekirdeği yağı, ısırgan şampuanı, beyaz ve yeşil kil gibi birçok doğal ürünü bulunan bu markayı, kimyasal ürünlerden uzaklaşmak ve vücut işleyişinize zarar vermeden problemlerinizin çözümüne destek olacak ürünler kullanmak istiyorsanız güvenle tercih edebilirsiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.