x
-%20
Bioderma Cicabio Soothing Repairing Cream - Cilt Onarım Kremi 40 ml

Bioderma Cicabio Soothing Repairing Cream - Cilt Onarım Kremi 40 ml

Daha fazla Bioderma ürünü
Barkod: 3401399545405
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
54,50 TL
43,60 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Bioderma
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 40 ml
Güncelleme Tarihi : 23.03.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Cilt üzerinde oluşan hasar ve tahribatları gidermede kullanılan ürün sızıntı olmayan tahrişlerde etkilidir. Sıyrık, küçük kesikler, lazer işlemi sonrası gibi tahrişler kremin etkili olduğu lezyonlar arasındadır. Cilt bariyerini güçlendirirken cilt yapılanmasına destek olur.
Bioderma Cicabio Cilt Onarım Kremi

Günlük hayatta sıklıkla kesik, sıyrık ve bunun gibi tahrişlere maruz kalırız. İlk başlarda acı hissetmediğimiz bu tahrişler zamanla acı vermeye ve yanmaya başlayabilir. Bu tahriş oluşumları kurusa da izleri kalabilir, bu da kişi için rahatsızlık verici olabilir. Cilde hasar ve acı vermeden, açık tahrişlere müdahalede bulunmak oldukça zordur. Bioderma Cicabio Cream, sızıntılı olmayan lezyonlarda, kesik, sıyrık, yeni oluşmuş tahrişlerin izleri gibi oluşumlarda iyileşme sürecine yardım etmek için kullanılabilir.

Sıyrık, küçük kesikler, lazer sonrası gibi sızıntılı olmayan bölgelerde kullanılabilir. Cilde koruyucu bir tabaka oluşturmaya yardım eder. Doğal bej rengindedir. Cildin onarımında ve cildin yapılanmasında hızlanma sağlamaya yardım eder. İçeriğinde resveratrol, hyalüronik asit, bakır ve çinko sülfat, çinko sülfat bulunmaktadır.

Bioderma Cicabio Cilt Onarım Kremi Özellikleri

Vücuda Etkisi: Ufak kesik, sıyrık gibi sızıntılı olmayan tahrişlerde etkili olmaya çalışır. Cildin tolerans seviyesini yükseltmeye çalışır. cilde nemlenme ve yenilenme sağlamaya yardımcı olur. Bioderma Cicabio Cilt Onarım Kremi minimum alerji yapma riski ile üretilmiştir. Tahriş olmuş ciltlere bakım sağlamaya yardımcıdır.

Uygulanan Bölge: Ürünümüzü yüz ve vücutta kullanabilirsiniz. Yetişkin ve çocukta kullanıma uygundur.BiodermaCicabio Cilt Onarım Kremi ağız, vajina içi gibi mukoza bölgelerinde ve açıktahrişlerdekullanmayınız.

Kullanım Şekli: Bioderma Cicabio Cilt Onarım Kremitemiz ve kuru bölge üzerine doğrudan ya da gazlı bezle uygulayın, günde 2 kez kullanılabilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Gün içerisinde 2 defa kullanıma uygundur.BiodermaCicabio Cilt Onarım Kremi 2 hafta düzenli kullanım sonrası etkisini hissedeceksiniz.

Bioderma Cicabio Cilt Onarım Kremi 40 ml'dir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.