x
sadsad x
asdasd
-%25
Bioderma ABC Derm Peri Oral Cream 40 ml Ağız Çevresi İçin Bakım Kremi

Bioderma ABC Derm Peri Oral Cream 40 ml Ağız Çevresi İçin Bakım Kremi

Daha fazla Bioderma ürünü
Barkod: 3401577538663
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
82,50 TL
61,88 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Bioderma
Ürün Serisi : Nemlendiriciler ve Losyonlar
Boyut : 40 ml
Güncelleme Tarihi : 10.01.2019 - Perşembe
Özet Bilgi : Bebeklerin zaten hassas olan cildinde daha da hassas olan ağız ve çevresi tahribata her zaman açıktır. Örneğin bebeklerin çevredeki nesneleri tanımak amacıyla ağızlarına götürmesi tahriş oluşumunun bir nedenidir. Bu gibi durumların neden olduğu tahribatı azaltmak üzere geliştirilen ürün sağlıklı bir ağız çevresi gelişimine destek olur. Kızarıklıkları ve kurulukların azalmasına katkı sağlamak amacı ile nemlendirme bakımı sağlar.
Bioderma ABC Derm Peri Oral Cream 40 ml Ağız Çevresi İçin Bakım Kremi

Bebek ve çocukların ciltleri yetişkinlere göre daha hassastır. Oral dönem doğum sonrası ilk 12-18 ayı kapsar. Bu nedenle çevredeki nesneleri tanımak için ağızlarına götürürler. Özellikle diş çıkarma evresinde olan bebek sert cisimlerle dişlerini kaşıyabilir. Bebekler bu dönemde kaşıklada tanışır ve kaşıkla beslenmeye başlarlar.

Zaten hassas olan bebek cildi bu dönemlerde ağız çevresi tahriş olur. Ağız çevresindeki tahrişi azaltmak için bu bölge için özel üretilmiş, bebek tenine uyumlu zararlı kimyasal içermeyen pediatrik ürünler kullanmak gerekmektedir. Bioderma ABCDerm Bebek ve Çocuklarda Ağız ÇevresiBakım Kremi ile ağız çevresinde oluşan tahrişlerde etkilidir.
ABCDermPéri-oral, ABCDerm yüksek güvenlik ve yüksek tolerans formülasyon kılavuzuna göre geliştirilmiştir. Ağız çevresi cilt tahrişlerine özel bakım ürünü; BIODERMA Amylpriv® özel patenti sayesinde doğrudan tahriş üzerine etki eder:  İçeriğindeki Enoksolon ve B-sitosterol gibi etken maddelerin bir kompleksi sayesinde kızarıklıkları etkili biçimde azaltmaya çalışır ve allantoin gibi nemlendirici etken maddeler barındırır.
Kullanımı:  Daha önceden temizlenmiş ve özenle kurutulmuş tahriş olmuş alan üzerine uygulayın. Erken doğan bebekler dışında, doğumdan itibaren uygundur. Hijyen nedenleriyle, kullanımdan sonra ürünün kapağını iyi kapatılması gerekmektedir. Uygulamadan sonra renksizdir; kremin rengi, ürünün içeriğinde doğal olarak bulunan bakır türevine bağlıdır.Günde 2 ila 3 kez kullanımı uygundur.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.