x
sadsad x
asdasd
-%10
Benev Essential Lipids Serum - Kuru Cilt Serumu 20 ml

Benev Essential Lipids Serum - Kuru Cilt Serumu 20 ml

Daha fazla Benev ürünü
Barkod: 893546001095
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
385,00 TL
346,50 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Benev
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Boyut : 20 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Özellikle orta yaş üzeri insanlar için formüle edilen Benev Essential Lipids Serum jel kıvamıyla kolay kullanım sağlar. 30'lu yaşlardan sonra ciltte daha belirgin bir şekilde kuruluklar oluşabilir. Ürün bu kurulukları onararak ciltte oluşan kırışık ve çizgileri onarır. Pürüzsüz bir cilt yüzeyi sağlar.

Benev Essential Lipids Serum

Göz çevresinde ve boyun bölgesinde de kullanılabilir. Özellikle ilerleyen yaşla birlikte cilt daha fazla bakıma ve neme ihtiyaç duyar. Kuruluk sorunu sıklıkla hormonal nedenlere bağlı olarak ciltte oluşabildiğinden menopoz döneminde ve 30?lu yaşlardan sonra kadınlarda cilt kuruluğu oluşabilir. Kuruluk, cildin doğal bariyerlerini kaybetmesiyle oluşur. Buna neden olabilen pek çok faktör görülebilir. Cilt, doğal bariyerlerini kaybettiğinde hasarlı oluşumlara ve kuruluğa açık hale gelir ve kuru cilt, nemini kazanamadığında grimsi ve mat bir yapıya dönüşebilir.Doğal bariyerler lipidler olarak adlandırılır ve ürün lipidlerinizi onarmaya ve güçlendirmeye yardım eder.

Ciltte kızarıklıklar, kaşıntılar ve kuruluğa bağlı başka cilt rahatsızlıkları oluşabilir. Cilt kuruduğunda esnekliğini de kaybeder ve yaşlanma süreci hızlanarak beklenenden daha hızlı bir şekilde kırışıklıklar oluşmaya başlayabilir. Benev Essential Lipids Serum, cilde yoğun bir nem kazandırmaya yardım eder ve cildinizin eski canlılığına kavuşmasını destekler. Çok kuru ciltlerde bile etki sağlamaya yardımcıdır. Ürün, kırışıklık sorunu ile de mücadele eder. Nemini geri kazanan cilt, yumuşak ve ipeksi görünebilir. Ürünün yanında Benev AHA Exfoliator Glycolic %7.5 kullanıp cildinizi nemlendirmeye destek verebilirsiniz.


Vücuda Etkisi: Orta yaş üzeri kişiler için tasarlanmış olan, cilde yoğun nem vermeye yardımcı jel formunda üründür. Çok kuru yapıda olan ciltlerde nem sağlamaya ve cilde esneklik vermeye yardım eder. Kuruluğa bağlı oluşan kırışıklık sorunu ile mücadele eder. 6.9ph değerine sahiptir. Cilde yumuşaklık kazandırmaya da yardımcıdır. Cilde yoğun nem kazandırmaya yardımcıdır.

Uygulanan Bölge: Yüz ve boyun bölgeniz için tasarlanmıştır. Ağız ve göz ile direk temasını engelleyiniz. 

Kullanım Şekli: Günde iki defa tüm yüz, göz çevresi ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayınız. Düzenli olarak her gün kullanınız.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günde sabah ve akşam olmak üzere 2 defa kullanınız. Tüm yüzeyi kaplayacak miktarda sürünüz.

Ürünün pH oranı 6.9'dur ve 20 ml'dir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.