x
sadsad x
asdasd
-%10
Benev Azalex Calming Gel Kızarık Cilt Kremi 35 ml

Benev Azalex Calming Gel Kızarık Cilt Kremi 35 ml

Daha fazla Benev ürünü
Barkod: 893546001040
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
545,00 TL
490,50 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Benev
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 35 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Özellikle rozasea probleminin neden olduğu sorunlara karşı etkilidir. Bu problem kan damarlarının cilt yüzeyine iyice yaklaşması sonucu cildin şişmesi ve kızarması problemidir ve literatürde bir tür akne olarak tanımlanır. Özellikle kadınlarda görülen bu sorunu onarmak üzere geliştirilen ürün bu kızarıklıkları ve benekleri iyileştirmeye yardımcı olur.
Benev Azalex Calming Gel

Cildimizde oluşan birçok etkiye karşı mücadele eder. Özellikle cildimizde kızarıklık olarak beliren ardından ciltte kalıcı hale gelen Rozasea olarak adlandırılan sorunlara karşı etkili bir formülü vardır. Cildinizde bu ve benzeri kızarıklık, yanıklıklar ileri boyutlara ulaştıysa Benev Azalex Calming Gel sizin için etkilidir. Peki nedir bu Rozasea ve kimlerde görülür? Özellikle gözenekleri etkileyen bir yangı olan rozasea oluştuğunda kan damarları cildin yüzeyine iyice yanaşır, genişler, şişer ve cildin kızarmasına sabep olur. Çoğunluk rozasea?nın bir tür akne olduğu bilinmez.

Rozasea etkisi kadınlarda erkeklerden daha fazla görülür. Papüller, püstüller, bölgesel ya da genel kızarıklık olarak ortaya çıkar. Bazı durumlarda kendini küçük benekler halinde de gösterebilir. Bir avuç dolusu faktör kan damarlarını genişletmeye ve sonuçta yangılamaya iter. En belirgin özelliği kızarıklık olmakla birlikte başta semptomları da vardır. Dermalogica Ultra Calming Relief Masque Maske ürününüde jel sonrası uygulayabilirsiniz.Vücuda Etkisi: Kimyasal içermeyen ve cilde yararlı AzelaikAsit'in Anti-Rozasea etkili maddeler ile güçlendirilmiştir. Cilde dışarıdan bakıldığı zaman görünen kılcal damarların etkisini yok eder. Formülünde ayrıca ıhlamur ağacı ve at kestanesi ekstreleri bulunmaktadır.
Uygulanan Bölge: Vücudunuzda sorun yaşadığınız bölgeye uygulamalısınız. Ağız ve göz ile direk temasından sakınınız.
Kullanım Şekli: Kuru ve temiz bir alana sürün. Ardından su ile temasını engelleyin. Bir süre sürülen alanı gerginleştirmeyin, kas hareketlerini ve dış etkenleri en aza indirin.Yanma hissi olursa uygulanan bölgeye nemlendirici sürebilirsiniz. Güneş ışığından saklayınız. Temiz ve kuru bir ortamda muhafaza ediniz.
Kullanım miktarı ve zamanı: Ürünümüzü yine ilgili bölgeye tüm alanı ince bir tabaka kaplayacak miktarda sürünüz. Sabah ve akşam günde 2 defa uygulayın. Düzenli kullanım 8 hafta sonucunda %41 Rozasea da azalma sağlar. 12 hafta içerisinde Rozasea belirtileri gözle görülür şekilde yok olur.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.