x
Badger Balm Spf30 Kokusuz Doğal İçerikli Güneş Kremi 87ml

Badger Balm Spf30 Kokusuz Doğal İçerikli Güneş Kremi 87ml

Daha fazla Badger Balm ürünü
Barkod: 634084474008
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
94,90 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Badger Balm
Ürün Serisi : Çocuk Güneş Ürünleri
Boyut : 87 ml
Güncelleme Tarihi : 02.03.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Kokusuz ve doğal içeriğiyle bakım sağlayan koruyucu kremdir. Güneşin zararlı UVA ve UVb ışınlarının cilt üzerinde kızarıklık, kuruluk, yanma ve kaşıntı gibi tahribatlar yaratmasına izin vermeden koruma gerçekleştirir. Cilt üzerinde kalıntı bırakmaz.
Badger Spf 30 Kokusuz Doğal İçerikli Güneş Kremi 87 ml

Cildi UVA ışınlarına karşı korumaya destek olan Badger Spf30 Kokusuz Doğal İçerikli Güneş Kremi, saf formülü ile tamamen doğal içeriklidir. UVA ve UVB radyasyonunun neden olduğu zararlardan korunmak için yeterli koruma sağlar ve her türlü cilt tipi için uygun bir bakım sunar.

Etkili güneş kremi, cildi güneş kaynaklı hasarlara karşı korur ve cilt yanığı, su toplamaları ve benzeri hasarlara karşı koruma sağlar. Ürün cildin doğal tonunu bozmaz, güneş ışınlarının yararlı etkisini alır ve zararlıları kırar. Yüksek geniş spektrumludur. UVA ve UVB koruması sağlar. Filtreleme özellikli ürün güneşin olumsuz etkilerine karşı yüksek koruma sunar. Hızla emilir ve ciltte kalıntı bırakmaz. Akışkan yapılıdır ve cilt üzerine kolaylıkla etki eder, ter ve suya da dayanıklıdır.

Badger Spf 30 Kokusuz Doğal İçerikli Güneş Kremi 87 ml Özellikleri:


Doğal içerikli güneş kremi %100 UV koruması sağlar. Yüksek geniş spektrumludur. Tüm cilt tonları için uygun formlu olan ürün cildin doğal renk tonunu bozmaz. Parfüm, paraben ve kimyasal madde içermez. Suya ve tere karşı dayanıklı olan Badger Spf30 Kokusuz Doğal İçerikli Güneş Kremi 87ml, hassas ciltleri dahi yüksek düzeyde korur, filtreleme özelliği ilr maksimum korumaya destek olur. Dermatolojik olarak test edilen ürün uzun süreli koruma sağlar ve tekrar kullanılmasında sakınca yoktur. Her türlü cilt sorununu önler, etkili bakıma imkan tanır.

Uygulanan Bölge: Yüze ve vücuda uygulanan ürün ciltte ihtiyaç hissedilen bölgeye sürülür.

Kullanım Şekli: Günde 1 ya da 2 kere temiz ve kuru cilde uygulanır. Tekrar edebilir özellikli bir üründür.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun ölçüde günde 2 kez uygulanmasında sakınca yoktur. Ürün 30 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılması önerilmektedir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.