x
Babystart Fertil Focus Tükürükten Ovülasyon Testi

Babystart Fertil Focus Tükürükten Ovülasyon Testi

Daha fazla Babystart ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
125,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Babystart
Ürün Serisi : Hamilelik Testi
Boyut : -
Güncelleme Tarihi : 24.11.2016 - Perşembe
Özet Bilgi : Kadınların gebelik için en uygun zamanı belirlemesine yardımcı test ürünüdür. Ovülasyon (yumurtlama) dönemi sonucunda döllenme oluşursa gebelik meydana gelir, döllenme oluşmazsa yumurta regl ile birlikte dışarı atılır. Tükürük yoluyla yapılan test kolay uygulama sağlar ve güvenilirdir.

Babystart Fertil Focus Tükürükten Ovülasyon Testi

Babystart Fertil Focus Tükürükten Ovülasyon Testi, yüksek kalitede, tükürüğe dayanan bir üretkenlik testidir. ( Kişisel Ovülasyon Mikroskobu ). Ovülasyonu doğru bir biçimde tahmin etmenizi sağlar. Hamilelik planlanırken en iyi yardımcıdır. Babystart Fertil Focus Tükürükten Ovülasyon Testi yeniden kullanılabilir, ovülasyon tahmini testi, kişisel ovülasyon mikroskobundan dolayı düşük maliyetli, yüksek kalitede, sınırsız bir kullanım sunar. Testin doğruluk oranı %98 dir.

Babystart Fertil Focus Tükürükten Ovülasyon Testi Özellikleri

* Dayanıklı metal muhafaza

* Uzun ömürlü pil

* Atık ve kimyasal içermez.

* İhtiyatlıdır ve ruj görünümündedir.

* İdrardaki LH'ı test etmez.

* Sadece 5 dakikada test edebilirsiniz.

* Bütünüyle doğal, hijyenik ve güvenlidir.

Babystart Fertil Focus Tükürükten Ovülasyon Testi Kullanımı

1. Adım: Çerçevesinden yukarı çekerek lensi dikkatle uzaklaştırın.

2. Adım: Lens yüzeyine bir damla tükürük koyun. Hava kabarcığı oluşturmamaya çalışın.

3. Adım: Tükürük örneğinin en az 5 dakika kurumasına izin verin ve daha sonra lensi FertilFocus gövdesine geri yerleştirin.

4. Adım: Lense bakın ve test sonucunu incelemek için LED ışık düğmesini açın. Lensi gözlerinize yaklaştırırken çevirin (gözlüklerinizi çıkarmayı unutmayın). Göz parçası ile odak ayarı yapın ve test sonuçlarını incelemek için ışık düğmesini açın.

5. Adım: Her kullanımdan sonra lensi temiz bir kağıt havlu veya lens temizleyicisi ile temizleyin.

İPUCU: Testi sabah ilk iş olarak yapmaya çalışın. Yemek, içmek, sigara ve diş fırçalama sonrası test için en az 2 saat bekleyin.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.