sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Babystart

Bebek sahibi olma planları yaparken gelecek nesiller için Babystart®'ı kullanmayı ihmal etmeyin. Bebek isteyen çiftlere yardımcı olmak için Babystart® hem kadın hem de erkekler için tasarlanmış üretkenlik testleri ile tüketicilerine hizmet vermektedir. Çocuk sahibi olmak harika bir duygudur. Bunu planlayan çiftler aile olma yolunda ilerlerken kendileri ile ilgili sağlık problemleri olabileceği konusunda fikirleri olmayabilir. Bundan habersiz olan çiftler için zaman kaybetmemeleri oldukça önemlidir. Gereksiz vakit kaybının önüne geçerek kısa sürede Babystart® ile sonuca ulaşmaları sağlanabilir.

Babystart, hamilelik test ürünleri sorumluluk bilinci ile geliştirilmiş ürünlerdir. Sürdürülebilir uygulamalar baz alınarak tanımlanan politikası ile biyolojik olmayan plastikleri kullanmaz. Babystart® ECOstrip teknolojisini kullanır ve ürünlerinde %70 oranında karbon ayak izleri azaltılmıştır. Babystart® ekolojik denge için plastik içermeyen ürünleri geliştirir. Babystart® ile erken teşhis edebilme özelliğine sahip olmanız mümkündür. Tamamen doğal olan ve gelecekteki yaşam alanlarını korumaya yönelik olarak düşünülmüş olan organik ürünleri hassasiyetle geliştirir. Babystart® üretkenlikle ilgili tüm testleri Avrupa Normlarına Uygunluk-CE belgesine sahiptir. Bu ürünleri kişiler kendi kendilerine uygulayabilmektedir. Ayrıca kullanım klavuzu sayesinde de nasıl kullanılacağı konusunda bilgi alınabilmektedir. Bu durumlarda ürünlerin başarılı biçimde kullanılması fazlaca mümkün olacaktır. Babystart® tüm ürünlerini %99 oranında başarılı kılar. Klinik çalışmaları gösteriyor ki Babystart® dünyada üretkenlikle ilgili olarak bünyesinde ürün barındıran tek markadır.

Babystart® FertilTime™ İdrardan Ovülasyon Testi; Bu test bir kadının idrarındaki LH hormon artışlarını ortaya çıkarır. Bu sonuç kadının üretkenliği hakkında bilgi verir. Evde yapılan testle ovülasyonun gerçekleşeceği zaman önceden bilinir. Test şeritleri %99 oranında doğruluk göstermektedir. Babystart® FertilCheck™ Kadın Kısırlık Testi; Kadınlık hormonu 30 yaşından sonra düşmeye başlar ve menopoza kadar düşüş hızlanarak devam eder. Üretkenlikte azalma FHS hormonunda benzer bir kademeli artışı yansıtmaktadır. Menopoz yaklaştığında da seviye yükselir ve menopoz öncesi dönem erken uyarı sistemi gibi çalışır. Test %99 üzerinde bir doğruluğa sahiptir. Babystart® FertilCount™ Erkek Kısırlık Testi; Bu testle sperm konsantrasyonu teşhis edilir. Sperm miktarı erkeklerde üretkenliğin önemli göstergelerindendir. WHO tarafından semendeki sperm konsantrasyon 20 milyon sperm değerinin sınırı olarak tanımlanır.

 Babystart® FertilCare™ Kadınlar için Besin Desteği; Hamile kalmayı planlayan kadınlar için tek ve benzersiz bir besin desteği sağlar. Formülasyonu Avrupa standartlarına göre oluşturulmuştur. Bilimsel olarak kanıtlanmış ve katıksız bir bileşimi bulunmaktadır. Yüksek kalitedeki ürün üreme, hamile kalma çalışmalarına başlandığında gereken beslemeyi sağlar. B12 vitamini, folik asit ve çinko içermektedir. Babystart® FertilMan Plus™ Erkekler için Besin Desteği; Çiftler çocuk sahibi olmak istedikleri andan itibaren kullanılabilecek bu ürün erkekler için geliştirilmiştir. Benzersiz bileşimi ile sperm üretimini destekler, enerji ve genel sağlık hususlarında fayda sağlar.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.