x
-%35
Babe Vitance Anti Ox Provitalising Anti Aging Cilt Bakım Serumu 30 ml

Babe Vitance Anti Ox Provitalising Anti Aging Cilt Bakım Serumu 30 ml

Daha fazla Babe ürünü
Barkod: 8437011329967
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
139,50 TL
90,68 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Babe
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 09.03.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Zamanın durdurulamaz etkilerini yavaşlatarak yaşlanma karşıtı bakım sunan serum mimik çizgilerini, kırışıklıkları ve ince çizgileri iyileştirerek onarmaya yardımcı olur. Verdiği kolajen takviyesi aracılığıyla sıkılaşmaya yardımcı olan ürün cilde sağlıklı bir elastikiyet kazandırır.
Babe Vitance Anti Ox Provitalising Serum 30 ml Yüz Serumu

Tüm cilt tiplerinin kullanabildiği ürün erken yaşlanma karşıtı bakım sunar. Çevresel etkenlerin verdiği hasarı ve zararı giderir. Cildi koruyan bakım ürünü kolaylıkla emilir ve akışkan yapısı ile yenileyci bakım sunar. Cilt yaşlanmasını önleyen bakım ürünü serbest radikalleri etkisiz hale getirir, oksidatif strese karşı da cildi korur. Akdeniz Menşe anti-oksidanlar yüksek konsantrasyonla emilir etkili bakım gerçekleştirir. Cildin daha parlak ve aydınlık olmasına imkan tanıyan ürün cildi besler ve nemlendirir. Ölü cilt dokusunu arındırır ve gençleştirici bakım sunar.

Gençleştirici bakım serumu anti aging bakım sunar. İçerdiği vitamin özü ile derinden besleyici bakım sunar. Babe Vitance Anti Ox Provitalising Serum 30 ml Yüz Serumu aydınlık, parlak cilt gelişimi için geliştirilmiş serumdur. Cildin normal yaşlanma sürecini erteler, strese karşı da cildin korunmasına destek olur. Kolay emilen yapısı ile akışkan içerikli bir serumdur. Cilde ışıltı ve canlılık kazandırır.

Babe Vitance Anti Ox Provitalising Serum 30 ml Yüz Serumu Özellikleri:

Erken yaşlanma karşıtı bakım sunan ürünle dış etkilere karşı etkili koruma sağlar. Anti aging etkili ürün gençleştirici bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Cilde hızla etki eder ve oksidatif strese karşı cildi korur. Kolaylıkla emilir, akışkan dokusu ile yayılımı kolaydır. Tüm cilt tiplerine uygulanabilen ürün cildin parlamasını ve canlanmasını sağlar. Olgun, mat ve ölü ciltlerde derinden bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Cilt ile uyumludur ve besleyici, nemlendirici bakım sunar. Dış etkenlere karşı koruma sağlar, cildi besler, nemlendirir, ışıltılı bir görünüm sunar. Serum canlı ve sağlıklı cilt gelişimini destekler. Oksidatif strese karşı önlem alır. Cildi yatıştırır, yeniler ve yapılandırır.

Vücuda Etkisi: Cilde hızla etki eden bakım ürünü erken yaşlanma karşıtı bakım sunar. Dış etkenlere karşı koruma sağlar ve oksidatif stresi yok eder. Cilt tarafından hızla emilir, akışkan yapılıdır. Cildi parlatır, canlılık, ışıltı kazandırır. Doğal içerikli ürün tüm cilt tiplerinin kullanabileceği bileşenler içerir. Mat ve ölü cilt dokularını onarır ve parlak, aydınlık cilt sunar.

Uygulanan Bölge: Tüm cilt tiplerine uygun olan ürün mat ve ölü ciltlerin kullanımına uygundur.

Kullanım Şekli: parlak ve aydınlık bir cilt sunan ürün parmaklara birkaç damla dökülür ve masaj yardımı ile yüze, tüm boyun bölgesine uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Yeterli miktarda ürün parmaklar yardımı ile yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Tam emilim sağlanıncaya kadar bekletilen ürün 30 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması gerekmektedir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.