x
-%35
Babe Bebek ve Çocuk İçin Güneş Koruyucu Spf 30+ Sprey 200 ml

Babe Bebek ve Çocuk İçin Güneş Koruyucu Spf 30+ Sprey 200 ml

Daha fazla Babe ürünü
Barkod: 8437011329363
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
87,50 TL
56,88 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Babe
Ürün Serisi : Çocuk Güneş Ürünleri
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 29.08.2016 - Pazartesi
Özet Bilgi : Bebek ve çocukların cilt yapıları yetişkinlere göre daha hassas yapılı olduğundan dış uyaranlardan daha fazla etkilenmektedir. Güneş ışınlarının zararlı etkileri de bebek ve çocuklarda daha tahrip edici olabilmektedir. Cilt bariyerini güçlendirerek maksimum korumaya imkan veren ürün güneşin neden olabileceği kızarıklık ve tahrişleri önleyerek nem desteğinde bulunur. Güneş kaynaklı hasarları yok ederek pürüzsüz ve canlı bir cilt gelişimine destek olur.
Babe Güneş Koruyucu Spf 30+ Sprey 200 ml

Bebek ve çocukların hassas cildine özel olarak geliştirilmiş güneş koruyucu spreydir. 30 faktörlük koruma sağlayan ürün cildi etkili şekilde korur. Çocukların cilt yapılarını üstün şekilde korur. Çocukların cildi yetişkinlere göre daha ince yapılı olduğu için zarar görme olasılığı yüksektir. Etkili güneş koruyucu sprey bebek ve çocuk ciltlerini üstün şekilde korur. Narin cilt yüzeyine bariyer oluşturan ürün özel olarak tasarlanmıştır. Bebek ve yetişkinlerin ortak olarak kullanabilecekleri ürün cilt tarafından hızla emilir. Özellikle güneşin UVA ve UVB ışınlarını giderir. Güneş kaynaklı fotoyaşlanma, lekelenmei yanma gibi etkilerin giderilmesi noktasında başarılı sonuçlar geliştirir. Etkili sprey içeriğinde %5 oranında aloe bitkisi, %0.25 oranında E vitamini içerir. Bu özelliği ile de onarıcı ve hasarları giderici bakım sağlar. Babe Güneş Koruyucu Spf 30+ Sprey 200 ml derinden koruma sağlayan ürünle güneşe karşı koruma sağlanır.

Babe Güneş Koruyucu Spf 30+ Sprey 200ml Özellikleri:

Güneşe karşı yüksek koruma sağlayan ürünü, pediatrik güneş koruyuculu sprey losyonudur. 7.5 pH değeri ile cilde zarar vermeden bakım gerçekleştirir. Suya dayanıklı yapılı ürün yüksek toleranslıdır ve pediatrik, dermatolojik olarak test edilmiştir. Yüksek koruma sağlayan ürün UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlamaya destek olur. Hassas bebek, çocuk ve yetişkin bakımını gerçekleştiren bakım ürünü içerdiği bitkisel bileşenleri ile besleyici ve onarıcı bakım gerçekleştirir. Nemlendirici içeriği sayesinde cildin kurumasına izin vermez. Cilt ile uyumlu yapısı cildi korurken canlanmasına ve ışıltı kazanmasına da yardımcı olur. Kolay kullanımlı ürün sprey formu ile cilde anında etki eder ve güneş korumasını etkili şekilde gerçekleştirir.

Vücuda Etkisi: Hassas bebek ve çocuk ciltleri için kullanılan ürün içerdiği bileşenleri ile güneşe karşı yüksek koruma gerçekleştirir. Suya dayanıklı yapısı ile uzun süreli koruma sağlar. Besleyici ve nemlendirici bakım ürünü, gereken korumayı sağlar. Cilt ile uyumludur, zararsızdır. Güneş kaynaklı hasarları yok eder, oluşumlarına izin vermez. Sıkça kullanılabilen ürün kimyasal içermez ve doğal yapılıdır.

Uygulanan Bölge: İçeriğindeki bitkisel özlerle güneşe karşı yüksek koruma gerçekleştirir. Ürün güneşe çıkmadan 20 dakika önce cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Hassas bebek ve yetişkinler için geliştirilmiş olan ürün güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulanır. Hızla emilen ürün kısa sürede etki gösterir. Gerekirse yenilenmesinde sakınca yoktur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun ölçülerde ürün cilt yüzeyine uygulanır. İstenilen sıklıkta uygulanan ürün 200 ml olarak sunulur.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.