x
-%20
Avene Trixera Emollient Creme - Atopik Ciltler İçin Bakım Kremi 200 ml

Avene Trixera Emollient Creme - Atopik Ciltler İçin Bakım Kremi 200 ml

Daha fazla Avene ürünü
Barkod: 3282779178433
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
35

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
69,00 TL
55,20 TL(KDV DAHİL)
Miktar
 


Marka : Avene
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 02.12.2016 - Cuma
Özet Bilgi : Atopik ciltlerdeki aşırı kuruluk sorununu çözmeyi hedefleyen Avene Ciltler İçin Bakım Kremi cildinizi tahriş etmeden bakım gerçekleştirir. Verdiği yoğun bakım ve nem desteğiyle cildinizi besleyerek yumuşatır. Parfüm ve paraben içermez.
Avene Trixera Creme Atopik Ciltler İçin Bakım Kremi

Avene Trixera+Creme cilt kusurlarını giderir. Çok kuru ciltlerde görülen kaşıntı ve tahriş problemlerini azaltmaya yardımcı Trixera Krem yoğun bakım ve nem sağlamaya yardımcı cilt bakım kremidir. Cildi dış etkenlerden koruyan cilt bariyerini yeniden yapılandırmaya yardım eder.

Avene Trixera+Creme, hassas, kuru, pul pul dökülen, kaşıntılı olan cilt dokusunu rahatlatmak, yumuşatmak ve ferahlatmak için yardım eden bir üründür. Formülünde bitkisel içerikli üç lipit maddesi bulunmaktadır. Cildin lipidik bariyeri, dokuyu dış etkenlerden koruyan ve bu yağların korunması hasar gördüğünde onarılması gerekmektedir.

Vücuda Etkisi: Kuru ve çok kuru ve hassas ciltleri nemlendirmeye, kuruluklara karşı korumaya yardımcı bir kremdir. Ciltte kuruluk nedeniyle oluşan kaşıntı ve kızarıklıkları yatıştırarak matlaşmış ve pul pul dökülen cildinizi yeniden canlandırmaya yardım eder. Parfüm ve paraben içermeyen kremi tüm vücudunuzda ve yüzünüzde kullanabilirsiniz. Çok kuru ciltlerde nem ve rahatlama sağlamaya yardım.

Uygulanan Bölge: Yüz ve boyun bölgenize uygulamalısınız. Göz çevresine sürerken dikkatli olmanızı öneririz.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşamları tüm vücuda ve yüzünüze nazikçe masaj yaparak yediriniz, gün içerisinde kuruluk hissettiğinizde uygulamayı tekrarlayabilirsiniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Gün içinde 2 defa kullanıma uygundur. Tüm bölgeyi etkileyecek miktarda kullanmanızı öneriyoruz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.