x
-%15
Auriderm Xo Morluk ve Kızarıklık İçin Bakım Kremi 30 ml

Auriderm Xo Morluk ve Kızarıklık İçin Bakım Kremi 30 ml

Daha fazla Auriderm Xo ürünü
Barkod: 8696875000188
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
94,00 TL
79,90 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Auriderm Xo
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 13.02.2017 - Pazartesi
Özet Bilgi : Cilt üzerinde çeşitli nedenlerle morluklar, kızarıklıklar ve de ton farklılıkları oluşabilir. Ürün bu deformeleri iyileştirmek ve cilde aydınlık bir görünüm kazandırmak için tasarlanmıştır. A, C, E ve K vitaminleriyle cildi besleyerek onarım sağlanamsına yardımcı olur.
Auriderm Xo Morluk ve Kızarıklık İçin Bakım Kremi

Vücudumuzda farklı sebeplerden dolayı meydana gelebilecek çeşitli morluk ve kızarıklıklıklar olabilir. Auriderm Xo Morluk ve Kızarıklık İçin Bakım Kremi, çarpma, düşme nedeniyle, operasyonlardan sonra, çeşitli nedenlerle oluşan kızarıklıklar için kullanılabilir. Cildimiz çok önemli bu nedenle ona gereken özeni göstermeliyiz. Olabildiğince doğru bakım yaparak hakettiği değeri vermeliyiz. Cildimiz, isteğimiz dışında gelişen morluklara ve çeşitli kızarıklıklara maruz kaldığında bunu nasıl ortadan kaldırabileceğimizi bilemeyiz çoğu zaman.

Farklı ürünler deneriz hatta etraftan duyduğumuz, doğru olmayan bilgilerle yanlış uygulamalar yapar, mevcut deformasyonu daha kötü hale getiririz. Aslında bunun nedeni hangi ürünü kullanacağımızı bilmememizden kaynaklanmakta. Kullanacağımız ürünü bilirsek bu sorun ortadan kalkar. İşte ciltteki morluklara ve kızarıklıklara çözüm olarak geliştirilmiş Auriderm Xo Morluk ve Kızarıklık İçin Bakım Kremi, bu sorunu ortadan kaldırıyor. Nokta atışı yaparak tüm cilt probleminizi gidermek için sepetinize girmeyi bekliyor. Kısacası; Tavsiye edilen ürün içeriği itibariyle doğal bileşenler içermektedir. Deformasyonu ciddi oranlarda ortadan kaldırmakta, sağlıklı bir görünüm kazandırmaktadır. 

Auriderm Xo Morluk ve Kızarıklık İçin Bakım Kremi Özellikleri nelerdir?

Çarma ve düşme sonrasında meydana gelen morlukları gidermeye yardımcı olur. Deriye iyi gelebilecek aktif kometikajanları içerir. A, C, E ve K vitaminleri içerir, deriye nüfuz eder. Plastik cerrahi operasyondan sonra kullanılabilir. Kızarıklık için yüz, bacak ve vücutta kullanılabilir. Hızlı etki gösterir. Mavi lekeler için de kullanılabilir. Cerrahi işlemden önce kullanılmalıdır (10-15 gün). Dermatolojik işlem sonrası kullanılabilir. Açık yaralara, mukozaya ve gözlere uygulanmamalıdır.

Kullanımı: Önceden temizlenmiş kuru ve temiz cilde uygulanabilir. Sabah akşam olmak üzere 2 kere uygulanabilir. Emilene kadar masaj yaparak uygulanabilir. Göze temas ettirilmemelidir.

Ürün 30 ml'dir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.