sadsad x
asdasd

Antik Mineral Ürünleri ve Çeşitleri

Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Antik Mineral

Antik Mineral Magnezyum Yağı cilt üzerine sürülen magnezyum terapisi için kullanılan bir numaralı markadır. Antik Mineral Magnezyum Yağı 250 milyon yıldır kullanılmayı bekleyen bir yağdır. Antik Mineral Magnezyum Yağı, yeryüzü kabuğunun neredeyse 2000 metre kadar derininden Kuzey Avrupa'da bulunan ve Geç Permiyan Döneminden kalan bir jeolojik oluşum olan, Eski Zechstein Denizyatağı'ndan çekilmektedir. Geçen 250 milyon yıldır izole olan, hakiki Zechstein™ Magnezyumu dünyadaki doğal Magnezyum tuzlarının en saf ve en bozulmamış kaynağı olarak tek başına durmaktadır ve Antik Mineral Magnezyum'un her şişesi üzerinde bir saflık işareti bulunmaktadır.

"Güzel Maden" olarak adlandırılan ve Doğu Tıbbında saygı gören Magnezyum insanın yapısı için su ve hava kadar temel bir maddedir. Güzelliğinin nedeni kesindir ve reddedilemez iyileştirici etkisi vardır. Bedeninizde sadece birkaç gram Magnezyum bulunur ve buna rağmen bedendeki yüzlerce biyokimyasal reaksiyonlara karışır ve bunların düzinelercesi enerji ve kardiyovasküler fonksiyonların üretimine katkıda bulunur. Güçlü kemikler eklemler, kaslar ve dişler, parlak cilt, dengeli hormonlar, sağlıklı bir sinir sistemi ve çok daha fazlası Magnezyum tarafından sağlanır. Yüksek oranda sağlığı geliştiren uygulamalarda Magnezyum Yağı tercih edilmektedir. Antik Mineral Magnezyum çok saf, yüksek oranlı doğal, içinde diğer eser elementleri de içeren Magnezyum Klorit biçimini cilt üzerine uygulanan Antik Mineral Magnezyum Yağı olarak kullanmaktadır. Bilindiği gibi cilt yaşayan ve nefes alan bir organdır. Zehirlerin atılması için en ideal organ cilttir.  Magnezyum yağı, bedenin yeniden minerallerine kavuşturulması için muazzam potansiyele sahiptir. Bu nedenle, insan vücudunun en iyi fonksiyona sahip organına dünyada elde edilebilen en yaşam verici minerallerden birini emmesi için kullanırsanız muazzam bir sonuç elde edersiniz.

Antik Mineral Magnezyum Yağı hekimler tarafından da önerilen eşsiz bir gıda takviyesidir. Ürün, Magnezyum düzeylerini hızlı şekilde geri kazandırması ile cilt ve altındaki dokular tarafından kolayca emilmesi açısından "Altın Standart"olarak kabul edilmektedir. Antik Mineral Magnezyum Yağı, şu anda pazarda bulunan diğer Magnezyum ürünlerinden farkı etkisinin bulunması veya Antik Mineral Magnezyum Yağı söz konusu olduğunda bunun hiç bulunmamasıdır. Antik Mineral Magnezyum şimdiye kadar keşfedilmemiş olarak kalmış, geçen 250 milyon yıldır dış güçlerden izole edilmiş olarak kaldığı yeryüzünün 1500 ila 2000 metre kadar derinliklerinden, eski Zechstein Denizinden elde edilmektedir. Antik Mineral Magnezyum Yağı, hem diyet hem topik uygulamalarda biyolojik olarak en çok elde edilebilen ve kolaylıkla asimile edilebilen Magnezyum bileşiklerinden biri olan Magnezyum Klorit biçiminde yüksek derecede saklanmıştır. Tedavi edici özelliği ile kliniklerde kullanılır.

Magnezyum Yağının vücut sağlığı için son derece önemli bir mineral olduğu görülmektedir. Vücuttaki tüm kasların çalışması için kullanılan bir mineraldir. Sinir iletiminde de önemli görevi olan bu mineral, enerji üretimi ve biyokimyasal reaksiyonlar açısından bakıldığında da oldukça önemli bir rolü olan mineral olarak karşımıza çıkmaktadır.
 
Bunlar değerlendirildiğinde mineralin oldukça önemli ve gerekli bir madde olduğu anlaşılır. Etkilerine bakılacak olunursa metabolizma oldukça önemlidir. Kalsiyumla beraber kemik ve dişlerin gelişiminde yadsınamaz bir faydaya sahiptir. Magnezyum Yağının, günlük beslenme tablosunda yeri olmalıdır. Alınmadığı takdirde oldukça zararlı etkileri olabilir ve aktivitelerin aksamasını da büyük ölçüde aksatır.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.