x
-%30
Annagaspi Mikro İğneleme Sistemi

Annagaspi Mikro İğneleme Sistemi

Daha fazla Annagaspi ürünü
Barkod:
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
199,00 TL
139,30 TL(KDV DAHİL)

Boyut Seçiniz

Miktar


Annagaspi Mikro İğneleme Sistemi
Cilde uygulanan topikal ilaçların cilt altına iletilmesi için KAIST(Kore İleri Bilim ve Teknoloji Enstitüsü) taradından özel olarak tasarlanmış mikro iğneleme sistemi.

Annagaspi Mikro İğneleme Sistemi Özellikleri

Gelişen teknoloji cilt bakımında bir çok yeniliğe imza atarken Annagaspi kendi bakımınızı evinizde de uygulayabilmeniz için mikro iğneleme sistemini sunuyor. Mikro iğneleme yaşlanmaya karşı cildin yeniden yapılandırılması, kırışıklık çizgilerinin ve güneş lekelerinin azaltılması , cilt üzerindeki zararlı maddelerin temizlenmesinde etkili bir sistemdir ve vücudun kendini yenileme süreci baz alınarak tasarlanmıştır.
Annagaspi Mikro İğneleme Sistemi KAIST(Kore İleri Bilim ve Teknoloji Enstitüsü) tarafından araştırılıp geliştirilen, patenli ve yeni bir mikro iğneleme sistemidir. Doğal yara iyileştirici terapilerin bilimsel olarak, cildin yeniden yapılandırılması ile ortaya çıkan estetik cerrahi etkisi gösteren sistemde 340 adet mini iğne, cilt üzerinde mikro kanallar açarak operasyonun ve cilde uygulanan serum, vitamin veya çeşitli ürünlerin etkisini arttırır ve acıyı en aza indirir.
Cilde uygulanan tropikal ilaçların cilt altına iletilmesi için özel olarak üretilmiş mikro iğneli roller ile çok yeni olan bu konsept gerçek bir ilaç sistemidir. Cildin homojenliğini bozan koyu lekeler, kırışıklıklar, esneme, gözenekleri azaltma, yanık izi, çatlaklar , selülit ve saç derisi gibi bölgelerde onarıcı etkiye sahip Annagaspi Mikro İğneleme Sistemi, ilacın cildin derinliklerine ulaşmasını sağladığı için işlemin etkinliği maksimum düzeydedir. Ayrıca Annagaspi Yüz Maskesi ürününü de inceleyebilirsiniz.

Kullanım Şekli :


0.25 mm, 0.5 mm, 1.0 mm çeşidiyle dikey, yatay ya da çapraz olmak üzere her yöne 3-4 kez uygulanan Annagaspi Mikro İğneleme Sistemi, haftada üç defadan fazla uygulanırsa, ciltte tahrişler yaratabilir. Haftalık bakım kürü şeklinde en sık 3 gün ara ile haftada 1 ya da 2 defa uygulanmalıdır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.