x
sadsad x
asdasd
Anatomicals Grapefruit and Mandarin Liquid Hand Soap 300 ml - Sıvı El Sabunu

Anatomicals Grapefruit and Mandarin Liquid Hand Soap 300 ml - Sıvı El Sabunu

Daha fazla Anatomicals ürünü
Barkod: 5060106811912
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
29,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Anatomicals
Ürün Serisi : Sabunlar
Boyut : 300 ml
Güncelleme Tarihi : 05.06.2017 - Pazartesi
Özet Bilgi : Greyfurt ve mandalina özleri ile zenginleştirilen ürün cildinizde etkili bir temizlik yapmanıza yardımcı olur.
Anatomicals Grapefruit and Mandarin Liquid Hand Soap 300 ml-Sıvı El Sabunu

Cildinizde dayanılmaz derecede greyfurt ve mandalina kokusu bırakmanıza yardımcı olur. Anatomicals Grapefruit and Mandarin Liquid Hand Soap greyfurt ve mandalina kokusu ile keyifli bir kullanım imkanı sunarken ellerinizi temizlemenize ve bakım yapmanıza olanak sunar. Ürün tamamen doğal içeriklerden oluşan yapısı ile cildinize zarar vermeden güvenli bir kullanım imkanı sunar.

Bakteri oluşumuna engel olmanıza ve ellerinize bakteri karşıtı bir temizlik yapmanıza katkı sağlar. Bu özel ürün cildinizde kuruluk gibi olumsuzluklara neden olmadan konforlu bir kullanım sağlar. Cildinize hoş bir koku eşliğinde bakım ve temizlik yapmanıza yardımcı olur. Doğal greyfurt ve mandalina özleri ile zenginleştirilen formülü ile ürün cildinize dost güvenilir bir kullanım sunar. Eşsiz greyfurt ve mandalina kokuları cildinizde uzun zaman etkilerini devam ettirir. Ürün cildinizde yumuşak ve nazik bir dokunuş bırakmanıza, temizlik yaparken keyif almanıza yardımcı olur. Cildinizde güvenli bir kullanım sağlayan ürün paraben içermeyen formülü sayesinde zararsız bir temizlik yapmanıza katkı sunar.

Anatomicals Grapefruit and Mandarin Liquid Hand Soap 300 ml-Sıvı El Sabunu Özellikleri

Anatomicals Grapefruit and Mandarin Liquid Hand Soap ellerinizde kuruluk etkisi yaratmadan temizlemeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Tamamen doğal özlerden oluşan formülü ve parfümsüz içeriği güvenli bir kullanım imkanı sunar. Doğal greyfurt ve mandalina kokusu sayesinde konforlu ve keyifli bir temizlik yapmanıza olanak tanır.

Cildinizde güvenle kullanabileceğiniz bu doğal ürün kremsi yapısı ile kolay bir temizlik imkanı sağlar. Ürün bakterilere karşı cildinizi koruma altına almanıza ve benzersiz kokusu ile keyifli bir kullanım imkanı sağlar. Cildinizde kurumalara neden olmadan güvenli bir kullanım sunar. Greyfurt ve mandalina özleri ile formüle edilen ürün tamamen doğal yapısı sayesinde cildinizi olumsuz etkilerden korumanıza katkı sağlar. Ürünün kokusu kalıcıdır ve formülünde cildinize zarar verebilecek herhangi bir bileşen kullanılmamıştır. Bu özel ürün cildinizde nazik bir temizlik yapmanıza ve hoş koku ile temizliğinizi keyiflendirmenize yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Ürün elleriniz için kullanıma uygundur.

Vücuda Etkisi: Ellerinizi bakterilerden arındırmanıza ve etkili bir temizlik sağlamanıza yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Ürünü ellerinizi ıslatarak iyice köpürttükten sonra bol su ile durulamalısınız.

Kullanım Miktarı Ve Zamanı: Ürün günlük kullanıma uygundur, ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.