x
sadsad x
asdasd
Anatomicals Containing Apples For Children Shower Gel 300 ml

Anatomicals Containing Apples For Children Shower Gel 300 ml

Daha fazla Anatomicals ürünü
Barkod: 5060106812117
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
36,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Anatomicals
Ürün Serisi : Duş Jelleri
Boyut : 300 ml
Güncelleme Tarihi : 21.04.2017 - Cuma
Özet Bilgi : Cildin pH dengesini bozmadan çocukların hassas cildine uygun olarak hijyen sağlayan duş jelidir. Elma özlü kokusu cildin canlanmasına ve enerji kazanmasına yardımcı olur. Cilde nem desteğinde bulunur.
Anatomicals Containing Apples For Children Shower Gel 300 ml
Çocuklara özel elma özlü hijyen bakımı?
Çocukların hassas cildine özel olarak geliştirilmiş olan duş jelleri koruyucu ve temizleyici bakım sunar. Cilt bariyerlerinin kolaylıkla zarar görebileceği çocuk ciltlerinin bakımını gerçekleştirirken doğru ve doğal ürünler tercih edilmelidir. Çocukların vücut temizliği yapılırken duş jelleri sabunlara nazaran tercih edilen ürünlerdendir. Bunun nedeni sabunların cildi tahriş edebilme olasılığıdır. Cilt kuruluğu ve kızarıklığa neden olan bu durumların önüne geçebilmek için çeşitli önlemler alınmalıdır.
Bu gibi olasılıkları göz önünde bulundurduğumuzda çocuklar için etkili bir duş jeli seçimi yapmak mümkün olacaktır. Seçilecek olan ürün cildin ph değeri ile uyumlu, nemlendirici bakım sağlayan etkide ve canlandırıcı bakım sağlayan ürün olmalıdır. Elma özlü duş jeli tam da bu amaçla üretilmiş bir üründür. Anatomicals Containing Apples For Children Shower Gel 300 ml çocukların hassas cildine özel ürünle etkili vücut temizliği gerçekleştirmek mümkündür.

Anatomicals Containing Apples For Children Shower Gel 300 ml Özellikleri: 

Çocukların hassas cildine özel olarak geliştirilen elma özlü cilt bakım jeli etkili temizlik sağlar. Doğal içeriği ile tahriş ve kuruluğa yol açmaz. Kuru ve nemsiz olan ciltleri besler ve koruyucu bakım sunar. Ciltteki fazla yağ ve kiri arındırıcı bakım sunar, kuruluğa yol açmaz. Günlük olarak kullanılabilecek olan ürün etkili ve koruyucu vücut temizliğini çocuklara sunar.
Vücuda Etkisi: Hassas çocuk ciltleri için geliştirilen vücut bakım jeli elma özlüdür. Kullanımı ile cildi rahatlatır ve dinlendirir. Besleyici ve nemlendirici bakım uygular. Cilt tahrişlerine ve kuruluğuna neden olmaz. Besleyici ve nemlendirici bakım sunan ürün etkili ve kesin sonuçlar geliştirir.
Uygulandığı Bölge: Elma özlü doğal bakım jeli tüm vücut yüzeyine uygulanır.
Kullanım Şekli: Doğal içerikli elma özlü duş jeli köpürmesinin ardından vücuda uygulanır ve temizliği gerçekleştirilir. İşlem sonrasında durulama gerçekleştirilir. 
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Hassas çocuk cildine özel geliştirilen elma özlü duş jeli lif üzerine az miktarda uygulanır. Fazla miktarda uygulanması vücuda zarar verir. Günlük olarak kullanılacak olan ürün günlük bakım için ideal bir üründür. Duş alma sırasında kullanılır. Ürün 300 ml olarak sunulmaktadır.
Not: " Elma özlü duş jeli göz ile temas etmemelidir. Etmesi halinde bol su ile durulanmalıdır."

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.