sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Alyria

Alyria global arenada her yerde mevcut. Alyria ürünleri özeldir ve doktorlar tarafından geliştirilmiş bir cilt bakım kompleksidir. Danışmanlar aracılığı ile gelişimini sürekli olarak güncellemektedir. Alyria ürünleri kanıtlanmış formülasyonlarda en iyi malzemelerle en etkili konsantrasyonları içerir. Alyria doğrultusunda her bileşen sağlıklı, parlak bir cilt elde etmenize yardımcı olur.

Glikolik asit, benekli, düzensiz cilt tonu, pürüzlü cilt, hafif hiperpigmentasyon ve ince çizgileri olan hastalar için ideal bir maddedir. Glikolik asit maksimum gücünü sunarken deri içine serbest asit moleküllerinin de salınımını kontrol eder. Bu benzersiz dağıtım sistemi hassas cilde sahip olanlar için tahrişleri önleyicidir.

 Retinol; en saf haliyle A vitamini olan Retinol, kırışıklıkla mücadele eden özellikleri ile bilinir. Gözenekleri açar ve yağlı ciltler için ideal bakım sağlar. Tahrişleri önleyici özelliği vardır.

 Matrixyl TM; kollajen sentezini uyararak, cildin doğal yenileyici sürecini taklit eden bir pentapeptittir. Alyria içeriğindeki Matrixyl TM, canlandırıcı göz serumu içerisinde mevcuttur. Kuru ciltler için nemlendirici özelliği vardır.

 Vitamin K; gözün altındaki koyu halkalar olan morarmayı önler. Vitamin A ve K, halkaların görünümünü azaltmak için formüle edilmiştir. Vitaminler gece boyunca yavaşça ve serbest şekilde derinin en alt katmanlarına kadar nüfuz eder.

 Alyria Hydrating Kompleksi içerisindeki vazelin, shea yağı ve gliserin ile oldukça etkili bir nemlendiricidir. Kuru cildi nemlendirir, cildin doğal nemini ve elastikiyetini korumaya yardımcı olmak için nem kaybına karşı görünmez bir bariyer oluşturur.

Yüzyıllar boyunca, insanlar ebedi gençliğin sırrını aradılar. Çoğu insan bunu Alyria ile keşfetti. Sağlıklı, güzel, genç ve canlı görünümlü bir cilt için Alyria ürünlerini tercih ettiler. Biliyoruz ki deri vücudun en büyük organıdır. Zamanla, cildimiz çevresel faktörlerden dolayı zarar görür. Cilt yaşlanır ve kusurlu hale gelir. Cilt genç olduğunda, en yüksek performans ile kendini sürekli onarır. Biz yaşlandıkça, bu onarım mekanizmaları zayıflar.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.