x
Marka Listesi
Sırala:
Alkali
Sırala:

Alkali

Alkali su metabolizmamızı yavaşlatan etkenleri azaltarak vücudumuzun hızlı ve kaliteli bir şekilde çalışarak güçlenmesini sağlar. Aklımızdan çıkarmayalım ki vücudumuzun % 80’i sudan oluşur. Kişiler yaşlandıkça bu oran düşmeye başlar. Alkali ürünleri cildinizin çalışma düzenine katkı yaparak metabolizmanızın düzenlenmesine yardımcı olur. 

 

Kilo vermek artık günümüzün en önemli problemlerinden biri haline gelmiş durumda. Çeşitli diyet ve zayıflama formülleri açıklanmakta ve zayıflama vaatleri verilmektedir. Vücudunda fazlalıklar olduğunu düşünen ya da sağlıklı bir yaşama kavuşmak isteyen pek çok insan zayıflamanın farklı yöntemlerini denemektedir. Öncelikle şunu belirtelim ki en iyi zayıflama yöntemi spor ve sağlıklı beslenmedir. Alkali Form suyumuz spor ve dengeli beslenme sonrasında vücudunuzun sadece hızla çalışması için size yardımcı olacak bir üründür. Vücudunuz çeşitli nedenlerle genetik, yaşamsal ve tükettiğiniz ürünler nedeniyle bazı asitleri ve çeşitli suları biriktirir.

 

Bu birikmeler ise vücudunuza kilo olarak yansır, görüntünüz sizin istemediğiniz bir hal alabilir. Alkali form vücudunuzun biriktirdiği asitleri ve suyu hızlıca yakmanıza yardımcı olur. Cildinizde istemediğiniz bu fazlalıklar bir an önce ve hiçbir çaba sarf etmeden sağlıklı bir biçimde vücudunuzdan atılır.

 

Metabolizma hızı genetik, çevresel etkenler ve hormonlardan etkilenir. Egzersiz veya hareketli yaşam metabolizmayı artırırken, yaşın ilerlemesi azaltır. Tiroid hormonu, erkeklik hormonu (testosteron) büyüme hormonu, stres hormonu olarak bilinen adrenalin ve noradrenalin metabolizmayı artırır. Proteinli gıdalar metabolizmayı artırır Ortamın sıcak olması metabolizmayı azaltırken, hastalık hali, ateş ve enfeksiyon metabolizmayı artırır. Kötü beslenme metabolizmayı yavaşlatır.

 

Uyku metabolizmayı azaltır. Metabolizmayı en çok artıran egzersiz yani spor yapmaktır. Hormonlardan da en çok tiroid hormonları metabolizmayı artırır. Uzun açlık metabolizma hızını yavaşlatır. Kilo veremeyen kişilerde mutlaka hormon bozukluğu vardır. Metabolizmanız yavaş ve kilo veremiyorsanız mutlaka hormon kontrolünden geçmek ve bir Endokrin uzmanına başvurmak gerekir. Kilo veremeyen hastalarda gördüğüm en önemli bozukluklar insülin, tiroid, prolaktin gibi hormonlardaki bozukluklarıdır.

  


Metabolizma hızlandırmak için önce altta yatan nedeni ortaya koymak gerekir. Kilo veremiyorsanız diyet yapmadan önce mutlaka bir Endokrin uzmanına başvurarak hormon tetkiki yaptırarak metabolizma yavaşlığının nedenini bulmak gerekir. Aksi takdirde yapılacak diyetler başarısız olmaya mahkumdur. Stresten uzak bir yaşam, sağlıklı bir beslenme düzeni ve bunun yanında düzenli bir uyku düzeni sizin kilo vermenizde ve sağlıklı bir bünyeye sahip olmanızda en önemli yardımcınız olacaktır.

 

Tiroid yetmezliği yani hipotiroidi bulunan bir kişinin yeteri kadar tedavi olmadan kilo vermesi zordur. İnsülin hormonu bozuk bir kişinin sadece diyet yapmakla zayıflaması yine imkansızdır. Alkali form ile düzenli ve dengeli bir beslenme ve diyetin yanında ürünümüz son derece faydalı olacaktır.

 

Alkali Form’un Özelliği

Bir bardak suya damlatılan Alkali Form suyun PH derecesini artırarak cilde ve vücuda etkisini arttırır. Alkali Formun tedavi edici ve tıbbi bir özelliği yoktur. Sadece vücudunuza yardımcı bir hızlanma sağlayarak sindirim sisteminizin çalışmasına katkı sunar. Alkali Form ürünlerini iyileştirici bir özellik ile size sunan kişi ve sayfalara güvenmeyiniz. İyileştirici ürünleri hekim onayı olmadan hiç kimsenin önermeye yetkisi bulunmamaktadır.

Alkali Form’u Ne Kadar Kullanmalıyım?

Alkali Form’u günde içmeniz önerilen 5 su bardağı suya her seferinde 3 damla şeklinde uygulamanızdır. Alkali Form’un herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Düzenli bir şekilde kontrolleri yapılan Alkali Form’un tespit edilen yan etkisi bulunmamaktadır. 

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.