x
Activar Onarıcı Gece Kremi 50 ml

Activar Onarıcı Gece Kremi 50 ml

Daha fazla Activar ürünü
Barkod: 892392000085
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
295,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Bu Ürün Kimlere Uygun :
 1. Cildinde etkili bir anti aging bakımı gerçekleştirmek isteyen herkesin kullanımına uygun onarmaya yardımcı gece kremidir.
 2. Activar gece kremi benzerlerinden içeriğinde yer alan Japon Yeşil Çay ağacı özünden elde edilen "aktifit" maddesiyle ayrılmaktadır.
 3. Aktifit maddesinin ciltteki irritasyonu azalttığı ve rahatlama sağladığı kanıtlanmış olduğundan ürün cildinde yaşlanmaya bağlı deformasyon olan bütün yetişkinler tarafından güvenle kullanılabilir.
 4. Çok güçlü bir antioksidan özelliği gösterdiğinden başka bir antioksidan ya da yaşlanma karşıtı bakım ürünü kullanma ihtiyacı doğurmaz..
Marka : Activar
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 13.04.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Gündüzleri çevrenin olumsuz etkilerine maruz kalan cilt gece boyunca dinlenmek ister. Activar Onarıcı Gece Kremi bu dinlenme esnasında gözenekleri tamizleyerek sıkılaştırır, pürüzsüz ve taze bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Cildi besleyerek gerekli bakımı sağlar. Kırışıklıkların ve lekelerin azalmasında gözle görülür bir etkiye sahiptir.

Activar Onarıcı Gece Kremi

Cilt, gündüzleri çevredeki olumsuz dış etkenlere maruz kalır. Toz, güneş, iş hayatındaki stres ve günlük koşturmanın yarattığı gerilim, gün boyunca cilde zarar verir. Gündüz bu zararlardan kendisini korumaya çalışan cildin kendini yenilemekte ve toparlamakta zorlanır. Geceleri ise hücre yenilenmesi gündüze göre 3 kat daha fazla olduğu için yenilenme kolay olur.
Gece kullanılan kremler bu nedenle önemlidir. Activar Onarıcı Gece Kremi güçlü yenileyici, besleyici etkisi ile ciltte oluşabilecek, kırışıklık, leke ve gevşeklik gibi kalıcı yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır.

Activar Onarıcı Gece Kremi Özellikleri

 • İnce çizgi ve kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde azaltmata yardımcıdır.
 • Cildin ışıltılı, pürüzsüz, sıkı ve genç görünümünü sağlar.
 • Activar gece kremi, yaşlılık lekelerinin azalmasına yardımcı olur ve cildin tonunu düzenler.
 • Gözeneklerin sıkılaşmasına yardım eder.
 • Cildi nemlendiren Activar gece kremi güçlü bir antioksidandır.

Activar Onarıcı Gece Kremi Kullanımı

 • Cildinizi temizleyiniz, kurulayınız.
 • Activar gece kremi alarak, yanaklar, çene, boyun ve dekolteyede uygulayınız.
 • Cilde hafifçe masaj yapar şekilde yediriniz.
 • Her gün gece kullanımı uygundur.

İçeriği:

Activar Gündüz Kremindeki koruma ve yenileme, anti-aging ve gençleştirme alanlarının çoğunu içerir. Activar Gece Kremi ayrıca yüksek kalitede nemlendiren Squalen ve Hyaluronik asit ve zengin AC-11? içeriği ile Lipokol C, Liponat GC, Aktifitin bileşimi olarak yüksek onarıcı ve gençleştirici potansiyele sahiptir.
Ürün 50 ml'dir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.