sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

AcneFree

Halk arasında sivilce olarak bilinen akne problemi toplumun büyük oranında bulunmaktadır. Her yaşta akne problemleri olabilir. Genellikle 13-14 yaşlarında baş gösteren cilt problemi ileri yaşlarda da çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilmekte. Akne, kişilerin yüzde 85'inin yaşam boyunca az ya da çok karşılaştığı bir cilt rahatsızlığıdır. Bazı vakalarda ciddi bir sorun halini almaktadır. Akne deri altında bulunan yağ bezlerinin gözeneklerin yoğun yağlanma nedeni ile tıkanması sonucunda deri altındaki yağlanma bir kütle şeklinde yüzeyde görünür. Yani akne yağlanma sonucunda hücrelerin tıkanması sonucunda gelişir. Cilt ne kadar temizlense bile ciltte bulunan bakteriler yağ bezlerinin tıkalı olduğu kanallardan içeri girerek orada iltihaplanmaya neden olur. Bu da sivilce oluşumuna neden olur.

Akne oluşumunun nedenlerine bakacak olursak; bilindiği gibi akne, kıl yağ bezlerinin neden olduğu bir cilt hastalığıdır. Normal şartlarda bakılacak olursa sebum kıl folikülü boyunca ilerleyerek cilt yüzeyine çıkar. Akne oluşumu sırasında ise sebum folikülün içinde kalarak dışarı çıkamaz ve akne oluşumu gerçekleşir. Akneler yoğun olarak boyun, yüz, sırt ve kolların üzerinde bulunur. Siyah nokta şeklinde akne lezyonlarına komedon adı verilirken, kırmızı ve şişmiş lezyonlara da nodül ve püstül denilmektedir. Akne oluşumunu hormonlar, artan sebum üretimi, folikülün içerisindeki değişiklikler, bakteriler meydana getirir. Akne tedavisi sırasında ciddi durumlarda tabi hekime başvurulmalıdır. Dermokozmetik bir marka olan Acnefree ile akne problemini kesin olarak çözüme kavuşturmak mümkün.

Acnefree 3'lü Sivilce Temizleme Sistemi ile bizi yoran sivilcelerden kurtulabiliriz. 3 adımlı bu sistem hızlı, hassas ve kesin sonuç sağlar. Amerika'da en fazla tercih edilen bir üründür. Amerika'da starların gözdesi olan akne savaşçısı bakım ürünü akne ile savaşma sırasında mükemmel sonuçlar elde edilmiştir.

 AcneFree güçlü bir koruma kalkanı sağlayarak sivilcelerin iyileşmesinde oldukça etkilidir. Sürekli koruma sağlar, iyileşmeye yardımcı olur. AcneFree cilt sorunlarının ortadan kalkmasına yardımcı olur. Kırmızı lekelerden oluşan ve birçok aktivite açısından engelleme yaratan sivilce problemleri AcneFree ile tamamen yok oluyor.

 3'lü etkisi yağ içermeyen temizleyicisi, yenileyen toniği, ve onarım yapan losyonu ile kusursuz etkileşim gerçekleştirerek sivilceleri yok ediyor ve daha sağlıklı bir cilt sahibi olunmasını sağlıyor.

 Etkilerini kısa süre içerisinde görebileceğiniz AcneFree 3'lü etkiye yakından bakarsak;

 1-) Yağ İçermeyen Arındırıcı Temizleyici; gözenekleri temizler. Ürünün etkisi durulama sonrasında da devem etmektedir.

2-) Yenileyici Tonik; vitamin, cadı fındığı, papatya ve aloe içeren canlandırıcı, gözenek arındırıcı tonik, yağları kontrol altına alır ve cildi yeniler. Pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Cildi yumuşatır ve taze bir his bırakır.

3-) Onarıcı Losyon; Sabah akşam kullanımı ile gözeneklere temas ederek akneye neden olan bakterileri öldürür ve sivilce oluşumunu başlamadan engeller.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.