sadsad x
asdasd

Achromin Leke Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Achromin

Achromin markası ilk olarak cilt sağlığını düşünen ve ürünlerini buna göre üreten bir markadır. Tüketicilerine son derece güvenilir ürünler sunmak için çalışan kaliteli bir firmadır. Cilt bakımı sağlamak kadar önemsedikleri bir diğer ilkeleri ise müşterilerinin memnuniyetini kazanmak ve onların cilt problemlerini giderebilmektir. Bu seviyeye ulaşmak için en iyi içerik, araştırma ve test standartlarına uygun şekilde çalışıyorlar. Achromin firması, klinik çalışmalarını en iyi medikal ve farmasötik standartlarda gerçekleştiriyor ve uzman dermatologlar markanın test sürecini denetliyor. Achromin son formülasyonun ciltteki etkisini görmenin yanı sıra, ürünün kişilerin cildindeki etkisini ölçmek için de çalışmalar gerçekleştiriyor. Sonuç olarak, klinik çalışmalarda elde edilen sonuçlar ürünlerin gerçek hayatta, gerçek ciltte kullanıldığında nasıl etki edeceğini gösteriyor. Bu açıdan ürünleri son derece güvenilirdir.

Alen Mak Cosmetic, 1892 yılında Anton Papazov öncülüğünde kurulmuştur. Bulgaristan’da kozmetik ürünleri üretimine başlayan ilk firma olan Alen Mak Cosmetic, kısa zamanda kozmetik pazarına başarılı bir giriş yapmış ve tüketicinin güvenini kazanmıştır. 1965 yılı Alen Mak Cosmetic için özel bir öneme sahiptir. Deneyimli ve uzman teknik kadrosu ile uzun yıllar süren AR-GE ve Pazar Araştırması çalışmalarının ardından 1965 yılında, şuanda dünyanın en iyi leke giderici kremlerinden biri olan Achromin krem pazara sunulmuştur. Güney Amerika’dan Ortadoğu’ya, Avrupa’dan Afrika’ya birçok ülkede bulunduğu ihracat faaliyetleriyle dünya ölçeğinde bilinir ve aranır hale gelmiştir. Achromin, genç ve dinamik kadrosu, sürekli yenilenen teknik altyapısı ve müşteriyle dostluk felsefesine dayanan satış deneyimiyle, Türk ve dünya pazarındaki başarılarını artırarak devam ettirmeye kararlıdır.

Lekeler, ciltteki melanosit hücrelerinin salgıladığı melanin pigmentinin ciltte birikmesi sonucunda oluşur. Uzun süreler boyunca güneşe maruz kalmak, cildinizde kaybolan su dengesi ve genetik faktörler, kullanılan kimyasal maddeler, gebelik, kullanılan hormonal tabletler ve doğumsal faktörler cildimizde oluşan lekelenmelerin birincil nedenleri arasında sayılabilir. Bu lekeler kendi kendine yok olabilen türde sorunlar değildir. Bunun için yardımcı ürünlerle cildinizi beslemelisiniz.

Cildimizde görülen lekeler çok çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilmektedirler. En yaygın görülenleri sırasıyla; güneşe bağlı oluşan cilt lekeleri, melazma (Hamilelik maskesi), solar lentigo (yaşlılık lekeleri), yara iyileşmeleri sonrasında oluşan lekeler, çiller.

Düzenli güneş koruyucu içeren krem kullanmanın ne kadar önemli olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Aslında güneş kremi kullanmak, güneş lekeleri ile mücadele yolunda atılan ilk adımdır. UV ışınlarına maruz kalmak koyu renk güneş lekeleri ile etrafındaki soluk cilt arasındaki renk farkının daha da artmasına sebep olur. Zararlı UV ışınlarından korunmak için en az 30 SPF bir güneş kremi kullanmanız gerekmektedir. Güneş kremi, güneş lekelerinin zamanla iyileşmesine yardımcı olmanın yanı sıra UV ışınların daha fazla zarar vermesini de engelleyecektir.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.