x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Achroactive Max
Sırala:

Achroactive Max

Cildinizin ihtiyaç duyduğu anlarda Achroacive Max kullanarak cildinizi temizler, korur ve beslersiniz. Cildinizin üzerinde sizin doğal ter ve yağ salgılarınızdan oluşan bir koruyucu tabaka vardır. Bu tabaka, dış etkenlerden onu korumak için vardır. Günlük yaşamın etkisi ve doğal dengemizde oluşan farklılaşmalar nedeniyle cildimizde doğal korumaların etkisi yeteri düzeye ulaşamıyor. Ozon tabakasındaki hasar, sert güneş ışınları, bronz ten modası ve kimyasallar, bu etkilerin tamamı cildinize belirli oranda zarar verir bu zararı en aza indirmenin yolu ise cildinize gerekli hassasiyeti göstermekten geçer. Yazın özellikle güneşin etkisinin yoğun olduğu alanlarda yaşıyorsanız mutlaka güneşten koruyucu ürünleri kullanmanız faydalı olacaktır. Güneşin en yoğun saatlerinde güneşin etkisinden korunun. Sert hava koşullarında özel kremler kullanın. Dişçilik, seramik, boya, cam işçiliği gibi kimyasal maddelerle uğraştığınız bir mesleğiniz varsa mutlaka çalışırken maske kullanın.Su içme alışkanlığınızı gözden geçirin. Cildinizi bu sayede koruyabilirsiniz.

Doğal yaşamın etkisi ile cildiniz her gün istemeseniz de dış faktörlerin etkisinde kalır. Dış faktörlerin cildinize etkisi ise olumsuz olabilir. Kadınların makyaj yaparak bu etkilerden bir şekilde kurtulması mümkün. Ancak makyajında hangi ürünlerle gerçekleştirildiği çok önemli. Cildin doğal tabakasına zarar vermeden kazımadan, hırpalamadan temizleyebilmeniz için özel kozmetik ürünler hazırlanmıştır. Süt, jel veya sabun şeklindedir. Cildin kendine özel durumuna göre hazırlanan ürünlerle yapılan işlemler cildin hassaslığını dikkate alır ve uygun çözümü sunar. Hassas ciltler için de jel ve sabun olan özel ürünler vardır. Önemli olan el sabunu gibi kazıyıcı ve kurutucu olan ürünler eşliğinde cilde bakım uygulamamaktır. Bu ürünler cildin koruma tabakasını yok ederek cildin doğal korumasını etkisiz kılabilir.

 Yüzünüze süt ile uygulayacağınız temizleme ile losyon kullanmanızı öneririz. Cildiniz normal, hassas, kuru ise losyonları seçin. Çünkü toniklerde alkol vardır ve yağlı/karma ciltler içindir. Yağ salgılarını etkilemeye yönelik alkol kullanılmıştır ve eğer zaten cildiniz kuru/hassas ise ihtiyacı olan yağı daha da eksiltir. Temizleme işlemi bitince gece ise gece kreminizi, gündüz ise nemlendiricinizi sürün.

 Cildiniz canlı bir organizmadır. Cilt de yorulur ve dinlenir. Geceleri cildin dinlenme zamanıdır. Cildinize gece uyguladığınız ürünler ile gözeneklerin dinlenmesine ve temizlenmesine yardımcı olursunuz. Besleyici kremlerin gece uygulanmasının nedeni de budur. Cilde taze kalmaya yardım edecek aktif maddeler, gece kremleriyle takviye edilir. Gündüz süreceğiniz bir gece kreminden yahut gece süreceğiniz bir nemlendiriciden bu yüzden etki bekleyemezsiniz. Gece kremlerini doğru ve yerinde kullanarak cildinizde verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Yağlı bir cilde sahipseniz yağ dengeleyici öze sahip kremleri tercih etmenizde fayda var. Cildinizde alerjik komplikasyonlar oluşuyorsa ve kızarıklıklar görülüyorsa, alerjik etkiye sahip besleyicileri tercih edebilirsiniz.

 Cildiniz kuruluk etkisi ile sarkmaya başladıysa nem dengeleyici ve sıkılaştırıcı öze sahip kremleri tercih edebilirsiniz. Cildinize uygun ürünleri seçebilmek için önce cildinizi tanımalı ve ona göre bir çözüm yöntemi uygulamalısınız. Tüm bunların yanında yaşam koşulları ve sinir, stres gibi konuları da mutlaka dikkate almalısınız. Cildiniz yaşayan ve etkilenen bir organizmadır. Bu yüzden cildinize göstereceğiniz özen ve ilginin yanında yaşam koşullarınıza göstereceğiniz özende çok önemlidir. Achroactive ürünlerinikullanırken tüm bunlara da azamı özen gösterirseniz cildiniz için en hayırlısını gerçekleştirmiş olursunuz.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.